TES Online brzy nabídne zvýhodnění za reálné peníze

TES Online brzy nabídne zvýhodnění za reálné peníze
16:21, 13.02.2015

To si tak hrajete MMORPG The Elder Scrolls Online, běháte si v herním světě a najednou narazíte na nepřátelského hráče. Pochopitelně spolu začnete bojovat, jenže budete mít smůlu. Váš soupeř (tedy možná spíš jeho rodiče) mají fůru peněz, za které si nakoupil nejrůznější herní lektvary. Brzy to bude hořká realita.

Vývojáři hry totiž připravují systém, který něco podobného dovolí. Více se o tom rozpovídal šéf hry Matt Firor, podle nějž bude systém obchodu "Crown Store" (v němž si skutečné peníze přeměníte na speciální herní měnu, za kterou si speciální předměty koupíte) nabízet především jednoduché "úpravy vzhledu některých věcí a předměty určené pro zjednodušení hraní". Základní hratelnost by prý ovlivnit neměly.

Nabídka obchodu tak bude zahrnovat nejenom vylepšené mounty, nejrůznější mazlíčky nebo kostýmy, ale také lektvary pro doplnění života, výdrže, magie nebo rychlejší získávání zkušeností. "Lektvary fungují podobně jako ty, co se dají koupit přímo ve hře, jejich síla je však oproti lektvarům vyrobených hráči o něco oslabena," upozornil Firor, "Díky tomu má hráč vždy možnost volby - buď si koupí lektvary hned a za skutečné peníze, anebo si chvíli počká, nastřádá herní zlaťáky a koupí si je klasickým způsobem."

Pro úplnost dodáme, že příští měsíc se počítačová verze The Elder Scrolls Online zbavuje povinnosti platit měsíční poplatky. Pokud však budete platit dál, za každý měsíc obdržíte zdarma 1500 pro Crown Store.

DALŠÍ

CGwillWin