Že by Skate 4 opravdu existoval?

Že by Skate 4 opravdu existoval?
08:32, 16.02.2016

Fanoušci virtuálního skateboardingu loni mohli plakat. Tony Hawk nechal své jméno zprznit ještě více v herním provedení a dávno pryč jsou časy, kdy jeho skejtová hra byla příjemnou zábavou. Vedle toho v průběhu let vznikla série, která to vzala z jiného konce. Udělala skejtovou simulaci velmi odvážně a také velmi úspěšně. Série Skate má zástupy fanoušků a asi budou brzo potěšeni.

Klik pro zvětšení (Že by Skate 4 opravdu existoval?)

Jeden australský prodejce omylem zveřejnil stránku s předobjednávkou hry Skate 4 pro Xbox One. Samozřejmě jí hned stáhli, ale lidé jsou rychlí a udělali si fotku. Podstatné je, že ač stále se jedná o drb, stránka vypadá dost realisticky. I obálka vypadá použitelně a k autenticitě pomáhá také to, že na obalu je "nálepka", že hra obsahuje stáhnutelnou verzi Skate 3. To je nyní častá praktika u Xbox One her, že dávají zdarma starší díl do zpětné kompatibility (viz. Just Cause nebo Rainbow Six).

Tento drb přichází po několika dnech, kdy speciálně na Instagramu, byly všechny fotky od EA spamovány zástupy fanoušků, kteří se dožadovali Skate 4. Mrkněte zde, jak vypadal takový obrázek nevinného Yarnyho z Unravel a jeho komentáře - tomu říkám offtopic. A co tady u nás? Jsou tu fanoušci série Skate?

Klik pro zvětšení (Že by Skate 4 opravdu existoval?)

DALŠÍ

CGwillWin