akce
Vítěz MČR pojede na FIFA turnaj do Paříže!

Vítěz MČR pojede na FIFA turnaj do Paříže!
12:20, 06.10.2018

Mistrovství České republiky v konzolových hrách se uskuteční 19.-20. října, velké finále FIFA turnaje pak budou moci osobně vidět všichni, kdo budou ten den na Datart EXPO na výstavišti v Brně.

První kvalifikace proběhne 9. října v úterý od 17:00. Zaregistrovat se je možné od začátku měsíce, nejpozději však 15 minut před začátkem turnaje. Podmínky pro první kvalifikaci jsou v ucelené podobě na tomto odkazu. Hned v neděli 14.10. dojde na druhou kvalifikaci, která proběhne také od pěti odpoledne. Registrace, podrobná pravidla a doplňující informace jsou dostupné zde. Z obou kvalifikací vzejde celkem 16 českých a slovenských hráčů, kteří se na Datart EXPO utkají o jisté místo na PlayStation Continental Cup v Paříži. Vítězi budou kompletně uhrazeny cesta i třídenní pobyt ve francouzské metropoli. Ceny pro ostatní účastníky budou odhaleny později.

Pro veškeré informace a novinky se mrkněte na oficiální stránky společnosti PlayStation.

Letošní podtitul Datart EXPO je "Spouštíme budoucnost" a návštěvníky láká přes 80 značek, které zde představí nejnovější vychytávky ze svého sortimentu. "Datart chceme ukázat jako inovativního leadera v oblasti elektra," řekla Lenka Mastešová, marketinková manažerka Datartu. Těšit se můžete na světoznámé značky jako Samsung, LG, Philips, Siemens, Bosch, JBL, DJI, HP, Electrolux, Sony, Eta, ale i Nespresso.

Klik pro zvětšení (Vítěz MČR pojede na FIFA turnaj do Paříže!)


DALŠÍ

CGwillWin