Unikol dátum na očakávaný Biomutant?

Unikol dátum na očakávaný Biomutant?
13:55, 26.02.2019

Touto akčnou RPG, postavenou na sanbox mape, sme sa v našom spravodajstve zaoberali fakticky už od prvej zmienky a keďže jej potenciál neklesol ani po hromade odkladov, neprestaneme vás informovať, o čo i len menšej novinke v znamení nápisu Biomutant. Spoločnosť Experiment 101 (založené odpadlíkmi z Avalanche Studios) pre THQ Nordic teda aj naďalej pripravuje niečo originálne a nápadité a jediné čoho sa svet obáva, je nedokonalá technická stránka, s čím má znovuzrodené THQ neustále problémy.

Poďme sa však teraz trošku venovať dátumu vydania. Ten dodnes nepoznal nič než rámcový rok 2019, avšak Steam databáza sa na nejaký čas stala v tomto smere studnicou poznania a začala u hry Biomutant uvádzať dátum 1. 7. 2019. To trvalo len krátky moment, po ktorom sa zase všetko vrátilo do starých koľají. Môžeme si teda teraz spoločne zauvažovať, či je takýto dátum reálny. Biomutant, podľa THQ, mal stíhať letné obdobie tohto roku, v tom je teda samotný dátum viacmenej úplne v poriadku, avšak s prihliadnutím na fakt, že prvý júlový deň padne na obávaný pondelok, sa vynárajú veľké pochybnosti o jeho pravosti.

Pondelok veľké distribučné značky rozhodne nevychádzajú a podobné produkcie sa sústredia skôr na stred alebo koniec pracovného týždňa. Je tu však stále len možnosť, že THQ informovalo Steam DB o siedmom mesiaci ako tom pravom a samotný web si jednoducho od boku zadal 1. 7. 2019. Kde je pravda sa nateraz môžeme len dohadovať a čakať na tohtoročnú E3.


DALŠÍ

CGwillWin