hw
Genesis predstavil Holm 300, herný stôl určený nie len pre hráčov

Genesis predstavil Holm 300, herný stôl určený nie len pre hráčov
10:35, 20.11.2019

Spoločnosť Genesis chrlí zaujímavé a cenovo dostupné herné periférie, asi ako jeseň spadnuté lístie, ostatne čoskoro vás čaká náš PvP seriál s hromadou rozbaľovania výrobkov s ich dielne. Aktuálne pritom lákajú na špeciálny stôl s označením Holm 300. Jeho prvotnou filozofiou je ponúkať komfort pre hráčov, avšak jednotlivé časti (nazvime to vylepšenia bežného stola), dávajú šancu využitia aj mimo game segmentu.

Nebudem tu teraz riešiť dodržanie kvóty na RGB osvetlenie (to už teraz naozaj môžeme čakať už aj na hernom spodnom prádle), ale skôr ukážem prstom na hromadu praktických držiakov a odolnú kovovú konštrukciu. Viac už v tlačovej správe, ktorú sa vás pokúsim donútiť prečítať už len svojou záverečnou bodkou; Holm 300 sa začne predávať za odporúčanú maloobchodnú sumu 4 890 Kč!

Klik pro zvětšení (Genesis predstavil Holm 300, herný stôl určený nie len pre hráčov)

Jedinečný stůl s RGB podsvícením nejen pro hráče počítačových her

Genesis Holm 300 RGB je originálně řešený stůl určený nejen pro hráče počítačových her. Stůl je vybaven mnoha funkcemi, vychytávkami a praktickými držáky, díky kterým budeš mít svoji herní výzbroj vždy po ruce. Stůl má efektní RGB podsvícení, kterým dává jasně najevo, že se jedná o zákoutí skutečného hráče!

Odolná a stabilní konstrukce

Je jedno, jakou bitvu právě hraješ, Genesis Holm 300 RGB tě nikdy nenechá ve štychu! Stabilní konstrukce, odolné nohy a velká deska s promyšleným rozmístěním dodatečných držáků vytvářejí komfortní podmínky i pro několikahodinové bitvy. Deska stolu je vyrobena z vysoce kvalitního odolného MDF materiálu pokrytého laminovaným povrchem s karbonovým designem, který odlišuje Genesis Holm 300 RGB od běžných stolů dostupných na trhu.

Klik pro zvětšení (Genesis predstavil Holm 300, herný stôl určený nie len pre hráčov)

Polička na monitor

Stůl má také menší poličku pro monitor, která umožňuje umístit monitor výše a zajistit správné držení hlavy, což snižuje únavu očí a krku při častém používání. Pod poličkou tím vznikne dodatečné úložiště pro příslušenství a drobnosti. Pokud poličku nechceš používat, tak ji můžeš jednoduše odšroubovat a v případě potřeby znovu připevnit.

Vestavěný USB rozbočovač a bezdrátová nabíječka

Stůl Holm 300 RGB má hned několik praktických řešení, která jsou promyšleně zakomponovaná do desky stolu. Jedním z nich je integrovaný rozbočovač se třemi porty USB 3.0 nebo integrovaná bezdrátová nabíječka pro indukční nabíjení mobilních zařízení.

Cable management

Genesis Holm 300 RGB se pyšní vynikajícím cable managementem, který umožňuje převzít plnou kontrolu nad všemi kabely a udržet na stole pořádek. Vyhloubení v zadní části desky umožňuje udržení kabelů klávesnice, myši a jiného příslušenství na svém místě. O pořádek ve spodní části stolu se stará kovový držák, který pojme přepěťovou ochranu se všemi kabely.

Praktické držáky na příslušenství

Genesis Holm 300 RGB má mnoho praktických funkcí a držáků, které zpříjemňují používání a umožňují mít potřebné herní vybavení na dosah ruky. Na stole najdeš držák na sluchátka a gamepady, ale také speciální držák na hrnek nebo plechovku, který brání nechtěnému vylití a poškození stolu nebo herních periferií nápojem. Montáž držáků je univerzální, takže si je můžeš nainstalovat na libovolné straně.

Klik pro zvětšení (Genesis predstavil Holm 300, herný stôl určený nie len pre hráčov)

RGB podsvícení

To, co nejvíce odlišuje herní stůl Genesis Holm 300 RGB od běžných stolů, je plně ovladatelné LED podsvícení s možností nastavení několika režimů a efektů. Pomocí přibaleného dálkového ovladače můžeš měnit barvy, režimy, rychlost efektů a jas podsvícení, což vytvoří úžasnou a jedinečnou atmosféru, která tě vtáhne do virtuálního herního světa. Podsvícení je umístěno ve spodní části desky, proto neoslepuje uživatele, ale vkusně osvětluje prostor kolem stolu.

Cena a dostupnost

Genesis Holm 300 RGB je k dostání prostřednictvím sítě internetových obchodů a vybraných prodejců. Doporučená koncová cena včetně DPH je 4 890 Kč.

 • deska stolu vyrobena z odolného MDF materiálu pokrytého laminovaným povrchem s karbonovým designem
 • stabilní konstrukce, odolné nohy a velká deska s promyšleným rozmístěním dodatečných držáků
 • menší polička pro monitor
 • vedení kabeláže a držák na přepěťovou ochranu
 • integrovaný rozbočovač se 3 porty USB 3.0
 • integrovaná bezdrátová nabíječka pro mobilní zařízení
 • RGB podsvícení s dálkovým ovládáním režimů a barev
 • praktické držáky pro sluchátka, gamepady, hrnek nebo plechovku
 • Materiál (deska): MDF
 • Materiál (konstrukce): kov
 • Rozměry Š×H×V: 120 × 60 × 75 cm
 • Barva: černá
 • Rozbočovač USB: 3 × USB 3.0
 • Maximální přenos dat: 5 Gbps
 • Vstupní napětí bezdrátové nabíječky: 5V 2A
 • Výkon bezdrátové nabíječky: 10W

 • DALŠÍ
  
  CGwillWin