The Last of Us Part II má nový trailer zameraný na príbeh

The Last of Us Part II má nový trailer zameraný na príbeh
16:25, 06.05.2020

Tak ako vás naše spravodajstvo nabádalo už včera, dnešok skutočne bude patriť vydaniu novej sondy do očakávaného projektu The Last of Us Part II. Naughty Dog ukončilo vývoj (v úvodzovkách samozrejme, keďže opravovať je vždy čo) a na 19. 6. 2020 sú už nachystaný všetci majitelia konzole PlayStation 4, kedy táto AAA produkcia prepadne ich peňaženky. Spomínaný trailer nájdete nižšie. Je zameraný na dejovú linku a pochopiteľne, tak ako plná hra, obsahuje aj CZ lokalizáciu formou textu. Záverom ešte slová režiséra Neila Druckmanna;

„Několik posledních týdnů bylo rušných a díky novému datu vydání a dokončenému vývoji The Last of Us Part II jsme nyní jen něco málo přes měsíc od data vydání 19. června 2020. Abych pravdu řekl, je to neskutečný pocit. Tento projekt představuje nejen roky tvrdé práce a vášně od všech tady v Naughty Dog, ale pokračování cesty, která začala s Ellie, Joelem a každým z vás před sedmi lety. I přes těch několik zvratů jsme šťastní, že jste s námi prožívali každý krok. Vaše nadšení a podpora znamená mnoho pro všechny zde ve studiu.

Jsme v poslední fázi, než dorazí do vašich rukou The Last of Us part II a těšíme se, že se s vámi nyní můžeme podělit o úplně nový Story Trailer, který vám poskytne krátký náhled na další kapitolu příběhu Ellie a Joela. Koukněte na to!
DALŠÍ

CGwillWin