Čo je nové okolo seriálu The Last of Us?

Čo je nové okolo seriálu The Last of Us?
11:36, 09.06.2020

Aj keď v súčasnosti všetci fanúšikovia tejto PlayStation produkcie z dielne Naughty Dog, očakávajú príchod regulárnej druhej časti, nesmieme zabúdať na skutočnosť, že produkcia HBO má pripraviť samotnú prvú seriálovú adaptáciu. Aktuálne sme sa v tejto súvislosti dozvedeli zopár informácií o pilotnej epizóde.

Tú pripraví švédsky režisér Johan Renck, ktorého umelecké oko sme mohli obdivovať dávno pred úspechom seriálu Chernobyl, za ktorý pochopiteľne skosil nejednu celosvetovo uznávanú cenu. Postaral sa totižto aj o režírovanie častí kritikou uznávaných projektov ako Breaking Bad, Bates Motel, Walking Dead a Vikings. Spomínaná produkcia a minuloročný HBO úspech menom Chernobyl, sa v súvislosti s The Last of Us neobjavuje len tak náhodou, keďže adaptáciu tejto rovnako populárnej akčnej adventúrky si zobral pod seba Craig Mazin (producent a strojca vyobrazenia najhoršej nukleárnej katastrofy našej histórie).

Sám Renck tak dobre vie do čoho ide, ak sa posadí na ostro sledovanú režisérsku stoličku s logom The Last of Us a keďže je zároveň aj výkonným producentom, môžeme ho nakoniec očakávať aj v ďalších neskôr vysielaných dieloch.


DALŠÍ

CGwillWin