PC Hotfix 1.12 pre Cyberpunk 2077 je vonku - máme radosť?

PC Hotfix 1.12 pre Cyberpunk 2077 je vonku - máme radosť?
01:30, 06.02.2021

Mnohí z nás už pomaly prestávajú veriť, že hra Cyberpunk 2077 bude jedného dňa tou hrou, ktorá bola propagovaná dlhé roky. Tí čo už prestať verili aspoň očakávajú každý hotfix a dúfajú, že už tento krát to klapne a oni si budú môcť v pokoji, bez otravných bugov a glitchov užiť aspoň aktuálne ponúkaný produkt, ktorý samozrejme nie je k zahodeniu.

Tým sa dostávame k hotfixu 1.12, ktorý by mal byť akousi predprípravou na druhý avizovaný patch 1.2, ktorý bol šlúbený priamo spoluzakladateľom štúdia CD Projekt RED a mal by hru konečne dať do poriadku.

Aký je tento hotfix? Čo upravuje? A čo naopak zase rozbíja? Poďme sa vrhnúť na detail.

Klik pro zvětšení (PC Hotfix 1.12 pre Cyberpunk 2077 je vonku - máme radosť?)

V prvom rade treba podotnkúť, že patch sa týka len PC verzie, takže konzolisti musia ešte chvíľku počkať. Napriek tomu, že PC verzia je považovaná za tú jedinú pravú, ktorá vám prinesie zážitok v plnej miere aj tu sa nájdu problémy, ktoré je potreba spravovať.Jedným z problémov bol samotný kód, ktorý bol podľa slov autorov zraniteľný a hrozilo, že sa vám do počítača, prostredníctvom tejto hry, dostane šváb! O akom švábovi to vlastne hovorím? Hovorím samozrejme o hackerovi, aký vďaka zraniteľnosti kódu mohol preniknúť do vášho PC a tak nejak si vlastne robiť to čo hackeri bežne robia...

Na tento problém upozornila samotná komunita, ktorá aktuálne už vo veľkom hru móduje a z niektorích ukážok mám až taký pocit, že hru dokončuje. To už je ale na dlhšiu debatu. Nižšie poskytujem oficiálny tweet k tejto správe.


DALŠÍ

CGwillWin