hw
GeForce NOW se ohlíží za úspěšnými indie tituly

GeForce NOW se ohlíží za úspěšnými indie tituly
19:54, 18.02.2021

Tento týden v rámci únorového výročí ostrého spuštění GeForce NOW přináší společnost NVIDIA tipy na podporované indie hry. Téměř tři stovky titulů od nezávislých vývojářů ostatně tvoří páteř knihovny služby a řada z nich se těší popularitě.

Klik pro zvětšení (GeForce NOW se ohlíží za úspěšnými indie tituly)

Valheim se dostal mezi nejhranější hry na Steamu a Coffee Stain Studios společně s Iron Gate AB se díky GeForce NOW mohou dostat k mnoha dalším hráčům. "Valheim jsme na Steamu spustili v režimu early access a společnost NVIDIA nám pomohla dostat se k dalším hráčům díky GeForce NOW. Díky tomu si můžou Valheim zahrát i majitelé Maců," říká Henrik Törnqvist, hlavní designér Valheimu v Iron Gate AB.

Terraria od Re-Logic je dalším extrémně populárních PC her, které se díky službě dostaly i na další zařízení. "Streamování Terraria na GeForce NOW nám dává perfektní smysl. Vždy jsme se snažili hledat cesty, jak hru učinit jednoduše dostupnou co největšímu počtu lidí. GFN nám pomáhá tento cíl naplnit tím, že hru zpřístupňuje na téměř jakémkoliv zařízení bez nutnosti dalšího vývoje. Těšíme se na to, že si noví i stávající hráči budou moci vychutnat vše, co Terraria nabízí, ať už na tradičnějších platformách jako PC/konzole/telefon nebo prostřednictvím cloudu," říká Ted Murphy, vedoucí strategie byznysu a marketingu ve studiu Re-Logic.

Klik pro zvětšení (GeForce NOW se ohlíží za úspěšnými indie tituly)

DLSS 2.0 míří do Mount & Blade II: Bannerlord

Členové GeForce NOW mají také přístup technologiím NVIDIA integrovaným ve hrách. Jednou z nich je také DLSS 2.0 (Deep Learning Super Sampling), která ve hrách na PC zajistí vyšší výkon i detailní a čistý obraz. Nedávno se tato technologie dostala do War Thunder a tento týden také do dalšího populárního indie titulu: Mount & Blade II: Bannerlord.

Worms Rumble budou během víkendu zdarma

Protože GeForce NOW streamuje PC verze her, je také možné využívat různých promo akcí na populárních obchodech. Patří mezi ně i víkendová akce, během které bude další indie titul - Worms Rumble od Team17 - od čtvrtka do neděle možné hrát na Steamu zdarma.

GFN čtvrtek: 11 nových her

Knihovna GeForce NOW se rozrůstá o 11 titulů. Včetně šermířské novinky Hellish Quart od studia Kubold využívající propracovaný fyzikální engine. Na Steamu je nyní dostupná s 15 % slevou.

Celý seznam novinek:
Assassin's Creed I: Director's Cut (Epic Games Store)
Darkest Hour: A Hearts of Iron Game (Steam)
Day of Infamy (Steam)
Dusk Diver (Steam)
Going Under (Steam)
Hellish Quart (Steam)
Home Behind 2 (Steam)
Lumberjack's Dynasty (Steam)
Rise of Industry (Steam)
Sniper: Ghost Warrior 2 (Steam)
South Park: The Stick of Truth (Steam)

DALŠÍ

CGwillWin