hw
NVIDIA DLSS v nových hrách i kreativních aplikacích

NVIDIA DLSS v nových hrách i kreativních aplikacích
03:53, 24.02.2021

Rainbow Six Siege přinese přesnější reakce i míření díky NVIDIA Reflex.

Ve většině sportů hraje velkou roli vedle tréninku i vybavení sportovce. Ani kompetitivní hraní není výjimkou: s kombinací lepšího GPU, monitoru a vhodného software lze získat oproti soupeřům navrch zrovna ten zlomek sekundy, který rozhoduje mezi úspěchem a smrtí v digitálním světě.

Majitelé GeForce řady 10 a novějších mají nyní přístup k public test serveru. Mohou spustit Vulkan verzi a vyzkoušet si NVIDIA Reflex než se dostane do hlavní hry. Stačí jít do "display options" menu a zapnout NVIDIA Reflex Low Latency. Dosáhne se tím podstatně nižší latence systému a tedy konkurenční výhody nad soupeři.

Klik pro zvětšení (NVIDIA DLSS v nových hrách i kreativních aplikacích)

K optimalizaci systémové latence od kliknutí po jeho projev na obrazovce slouží NVIDIA Reflex Latency Analyzer. Využívá specializovaný software i hardware vestavěný do myší a monitorů a díky tomu může být dnes systémová latence snadno měřitelná. Systém je pak snadné optimalizovat pro nejlepší možnou odezvu. NVIDIA oznámila, že se k rodině Reflex Latency Analyzer připojují monitor ASUS ROG SWIFT 360Hz PG259QNR a herní myš MSI Clutch GM41. Testovací server bude k dipozici v průběhu dneška.

Doporučené odkazy:
Rainbow Six Siege a NVIDIA Reflex:

https://www.nvidia.com/en-us/geforce/news/reflex-february-2021-game-update

NVIDIA Reflex na GeForce.com:

https://www.nvidia.com/en-us/geforce/news/reflex-low-latency-platform/

NVIDIA Reflex - podporované produkty:

https://www.nvidia.com/en-us/geforce/technologies/reflex/supported-products/

Nioh 2: The Complete Edition a Mount & Blade II: Bannerlord nově s DLSS

DLSS v Nioh 2 dokáže zvednout výkon až o 58 %. Díky si všichni majitelé GeForce RTX vychutnají novinku s více než 60 FPS.

Klik pro zvětšení (NVIDIA DLSS v nových hrách i kreativních aplikacích)

V Mount & Blade II: Bannerlord dokáže NVIDIA DLSS zvýšit počet snímků za sekundu až o 50 % ve 4K. I zde tedy všechny GeForce RTX GPU zvládnou průměrných 60 FPS a více.

Klik pro zvětšení (NVIDIA DLSS v nových hrách i kreativních aplikacích)

Doporučené odkazy:

Nioh2 a Mount & Blade II: Bannerlord nově s DLSS na GeForce.com

https://www.nvidia.com/en-us/geforce/news/february-2021-rtx-dlss-game-update

Nioh 2 DLSS video:

Mount & Blade II: Bannerlord DLSS video:

NVIDIA DLSS a Reflex jsou nyní dostupnější vývojářům v Unreal Engine 4

NVIDIA DLSS je nyní dostupné ve formě pluginu pro Unreal Engine 4.26. NVIDIA Reflex je nyní funkce v hlavní linii UE4. Vývojáři pracující na enginu ve zdrojovém kódu nyní mohou do hry snadno přidat nízkolatenční Reflex mód. Všichni uživatelé Unreal Engine díky integraci tedy mohou využívat tyto technologie.

Doporučené odkazy:

NVIDIA DLSS Plugin a Reflex v Unreal Engine - NVIDIA Developer blog:

https://news.developer.nvidia.com/nvidia-dlss-and-reflex-now-available-for-unreal-engine-4-26/

NVIDIA DLSS využívají pro práci i přední tvůrci obsahu

Z DLSS již nebenefitují pouze hráči. Tvůrci obsahu nyní mohou využít tuto technologii pro vylepšení pracovního workflow ve virtuální produkci, architektonické vizualizaci, animovaných filmech, produktovém designu, simulacích nebo generování dat. Společnosti jako 51 World, Goodbye Kansas Studios, Hyundai Motors, Industrial Light & Magic (ILM) spadající pod Lucasfilm, Orca Studios nebo Surreal Film Productions využívají DLSS k realizaci svých kreativních vizí. Konkrétní příklady použití přináší tento blog.


DALŠÍ

CGwillWin