Playstation Plus ponúkne kopec zábavy

Playstation Plus ponúkne kopec zábavy
17:26, 26.02.2021

Včera sme špekulovali, či vás máme navnadiť na nadchádzajúcu nádielku PS+ hier. Špekulovalo sa o tom, že jednou z hier, bude najnovský prírastok do rodiny Final Fantasy a to VII REMAKE.Dnes vám s potešením oznamujeme, že hra sa skutočne do ponuky dostala a bude k dispozícií v marcovej/březnovej ponuke. Samozrejme určite viete, že včera bola oznámená aj upgradovaná verzia tejto hry pre PlayStation 5 s tým, že pre majiteľov PS4 verzie bude update zdarma. Bohužiaľ tu prichádza tá špatná správa. Upgrade sa nebude vzťahovať na hru, ktorá bola poskytnutá práve touto formou, takže ak túžite po PS5 verzií budete si hru musieť zakúpiť.

Aby sme nevenovali všetok priestor len jednému titulu a nezatienili ostatné tituly, ktoré si určite zaslúžia svoju pozornosť, tak poďme na ne.

Klik pro zvětšení (Playstation Plus ponúkne kopec zábavy)

Na PS5 sa každému predplatiteľovi otvorí ponuka hry Maquette, fanúšikovia VR si prídu na svoje v titule Farpoint a v poslednom rade tu máme druhý titul pre konzolu PS4 Remnant from the Ashes, ktorá taktiež stojí za hriech. Čo hovoríte na túto nádielku? Slušné nie?

DALŠÍ

CGwillWin