hw
HyperX pokračuje v produkcii 60 percentných klávesníc

HyperX pokračuje v produkcii 60 percentných klávesníc
16:34, 01.03.2021

Aktuálne prichádza na trh už druhá klávesnica od HyperX z takzvanej sekcie šesťdesiat percentných produktov, keďže v ponuke sa objavuje Alloy Origins 60. Tú prvú sme vám ešte koncom minulého roka priblížili prostredníctvom klasického testu, toho času išlo o Ducky One 2 mini, čiže akúsi fúziu medzi firmami Ducky a práve HyperX, avšak tentokrát sa čerstvá akvizícia HP postarala o vydanie rýdzo HyperX mini klávesnice, ktorá prichádza s červenými HyperX spínačmi. Viac informácií o cene ako aj detailov ohľadom špecifikácií nájdete v priloženej tlačovej správe.

Klik pro zvětšení (HyperX pokračuje v produkcii 60 percentných klávesníc)

HyperX Herní klávesnice HyperX Alloy Origins 60 je nyní dostupná i u nás

HyperX, herení divize společnosti Kingston Technology Company, Inc., dnes uvedla na trh svojí nejnovější mechanickou herní klávesnici Alloy Origins 60. Kompaktní šedesátiprocentní klávesnice Alloy Origins 60 je osazená lineárními spínači HyperX Red, které jsou dělané na výkon a maximální životnost (až 80 milionů stisknutí na klávesu). Klávesnice má kompletní RGB podsvícení s důmyslným umístěním světel pro výraznější a zářivější barvy. Tlačítka jsou osvědčená double shot PBT se zvýrazněnou druhotnou funkcí.

Alloy Origins 60 je první šedesátiprocentní klávesnicí HyperX s lineárními spínači HyperX Red. Spínače jsou navržené s kratší dráhou k bodu sepnutí a potřebují tak méně času na stisknutí než ostatní spínače na trhu. Odolnost a stabilitu zajišťuje bytelný rám z leteckého hliníku a šedesátiprocentní design poskytne hráčům dostatek prostoru na stole pro neomezený pohyb myší.

„V HyperX jsme odhodlaní dělat to nejlepší vybavení pro hráče a reagujeme na jejich žádosti a specifikace, které požadují,” vysvětluje Bianca Walter, business manažerka pro region HyperX EMEA. „Naše nová herní klávesnice Alloy Origins 60 je dělaná pro hráče, kteří chtějí ještě více prostoru na stole a pro svoje herní a pracovní zázemí.”

Alloy Origins 60 má RGB podsvícení s obnaženými diodami a dosahuje tak výraznějšího podsvícení s výraznějšími a zářivějšími barvami. Navíc je možné vybrat si vybrat z pěti stupňů úrovně podsvícení pro ideální herní podmínky ve dne i v noci. Pomocí programu HyperX NGENUITY nabízí Alloy Origins 60 pokročilá nastavení pro podsvícení a makra, včetně možnosti nastavit pro každý jednotlivý spínač vlastní barvu 1. U klávesnice pak hráči naleznou také výměnná tlačítka, včetně HX ESC a exkluzivního designového mezerníku HyperX.

Nastavitelný game mode na Alloy Origins 60 dovolí uživatelům vybrat, která tlačítka budou vypnutá nebo zapnutá, aby nedošlo například k nechtěnému otevření nabídky Windows při kritickém momentu hry. Makra se automaticky ukládají do knihovny a uživatelé si můžou nastavit tři úrovně sklonu klávesnice pro nejpohodlnější používání. Vestavěná paměť je stavěná na tři profily. Profily se nastavují pomocí programu HyperX NGENUITY. Klávesnice má samozřejmě 100 % anti-ghosting, plný N-key rollover a odpojitelný kabel.

Klávesnice HyperX Alloy Origins 60 se spínači HyperX Red je nyní dostupná v US rozložení za cenu €119.99/£109.99 v HyperX shopu. V síti místních partnerských prodejců bude dostupná od 22. března za doporučenou maloobchodní cenu 2 999 Kč. Pro více informací o mechanické herní klávesnici HyperX Alloy Origins 60 prosíme navštivte oficiálnu stránku produktu HyperX Alloy Origins 60.


DALŠÍ

CGwillWin