Eleven se postaví samotným bohům

Eleven se postaví samotným bohům
00:25, 13.07.2021

Seriálový fenomén Stranger Things dnes už asi není třeba představovat. Parta chlapců, kteří jsou klasickým klubem looserů narazí na podivnou dívku se zvláštními schopnostmi a následně se řítí do děsivých událostí, které se dotknou nejen jejich životů, ale i celého poklidného městečka.

A zatímco napjatě čekáme na čtvrtou sérii téhle pecky z kuchyně Netflixu, naservírují nám vývojáři z Hi-Rez Studios takový malý předkrm v podobě crossoveru s jejich Mobou Smite. Zapomeňte na Dia a podobnou antickou verbež a prosím o velký potlesk pro šerifa Hoppera, samotnou Eleven, nenasytného Demogorgona a děsivého Mind Flayera.

Ti všichni se dostaví v rámci nového battle passu. Nepůjde přitom, ale o úplně nové postavy, ale pouhé skiny pro ty existující. Scyllu tak nahradí Eleven, Apolla šerif Hopper, Bakasuru Demogorgon a místo dřevěného Sylvana dostaneme masitého Mind Flayera. Všechny postavy budou mít navíc nové zvukové stopy. A aby to nebylo vše, dočkáme se i nové Upside Down arény nad kterou se kromě jiného bude vznášet stínová forma Mind Flayera.

Ačkoliv vývojáři oznámili tento fakt již minulý měsíc, dnešní připomínka na Playstation blogu poodhaluje rovněž mega plus pack. Ten nebude rozhodně zadarmo nebo alespoň ne pro všechny. Podle nového traileru se tak dalších bonbónků dočkají zadarmo jen vlastníci PS Plus. Kolik to bude stát ostatní zatím není známo stejně jako cena základního battle passu. Logicky lze předpokládat, že časem bude možné zakoupit i jednotlivé skinny samostatně. Hrdinové a monstra z Hawkinsu dorazí na PlayStation a PC již 13. 7. 21


DALŠÍ

CGwillWin