hw
Televizory BRAVIA XR nyní oficiálně nesou označení Ideální pro PlayStation5

Televizory BRAVIA XR nyní oficiálně nesou označení Ideální pro PlayStation5
16:22, 07.10.2021

Společnost Sony představuje kampaň ‚Ideální pro PlayStation®5‘ pro televizory BRAVIA XR TV , které byly speciálně navrženy tak, aby dokonale spolupracovaly s konzolí PlayStation 5 (PS5™) a nabízely fantastické herní zážitky s pohlcujícím obrazem a zvukem.

Televizory s označením ‚Ideální pro PlayStation®5‘ přicházejí se dvěma zcela novými exkluzivními funkcemi PS5 – Auto HDR Tone Mapping a Auto Genre Picture Mode. Podporují také snímkovou frekvenci až 120 snímků za sekundu v super ostrém rozlišení 4K podle specifikace HDMI 2.1 kompatibilních her . Díky tomu, že je zpoždění na vstupu pouhých 6,0 ms u modelů Z9J , navíc dosáhnete mimořádné plynulosti a rychlosti odezvy ve střelbě, sportu a náročných hrách s bleskovými akcemi na obrazovce.

Televizory Sony BRAVIA XR poskytují úžasně realistický obraz plný živých barev a poutavého kontrastu, doplněný jedinečnou technologií zvuku vycházejícího z obrazovky, díky níž se ocitnete přímo v centru dění, ať už hrajete hru nebo sledujete film.

Exkluzivní funkce BRAVIA XR ‚Ideální pro PlayStation®5‘

Funkce Auto HDR Tone Mapping optimalizuje nastavení HDR hned během úvodního nastavování PS5. PS5 automaticky rozpozná jednotlivé modely telelvizorů BRAVIA a vybere nejlepší nastavení HDR pro daný televizor. Díky optimalizované úrovni mapování tónů HDR podle specifikace displeje BRAVIA uvidíte důležité detaily a barvy i ve vysoce kontrastních scénách. Například ve hře Gran Turismo™ 7 navíc uvidíte detailně objekty na trati, takže budete přesně vědět, jak zareagovat.

Televizory BRAVIA XR dokáží rozpoznat, zda hrajete hru nebo sledujete filmy a pořady. Díky režimu Auto Genre Picture Mode se televizor při hraní her automaticky přepne do herního režimu, který minimalizuje zpoždění vstupu, takže akce je svižnější, nebo do standardního režimu při sledování filmů prostřednictvím streamovací služby nebo z disku Ultra HD Blu-ray™ na cPS5, který přesune pozornost na zpracování obrazu a zajistí výraznější obraz.

Režim Auto Genre Picture Mode bude k dispozici prostřednictvím budoucí aktualizace softwaru na konzoli PS5 a televizorech BRAVIA na konci roku 2021.

Klik pro zvětšení (Televizory BRAVIA XR nyní oficiálně nesou označení Ideální pro PlayStation5)

Vylepšete své zážitky díky audio produktům Sony

Televizory BRAVIA XR dokonale ladí s celou řadou zvukových produktů Sony, jako je systém domácího kina HT-A9 nebo soundbary HT-A7000 a HT-A5000 *. Tyto produkty můžete připojit přímo k PS5 a vyzkoušet si exkluzivní funkce Auto HDR Tone Mapping a Auto Genre Picture Mode na televizoru BRAVIA XR.

Společnost Sony nabízí digitální kódy na PlayStation™Store v hodnotě 3 000 Kč kupujícím televizorů BRAVIA XR, kteří splňují podmínky kampaně


DALŠÍ

CGwillWin