Andy Serkis gratuluje, ale nikdo neví proč

Andy Serkis gratuluje, ale nikdo neví proč
03:20, 13.10.2021

Pokud jste lovci trofejí tak se Vám právě dostane odměny největší. A tou je gratulace od samotného Andyho Gluma Serkise. Podle něj jste totiž získali platinovou trofej. A za co? To nikdo neví.

Na Youtube se totiž objevilo video, kde Andy skutečně gratuluje k získání trofeje nejcennější. Video má název Venom: Let There be Carnage - Platinum, spadá přímo pod účet PlayStation Europe a bylo nahráno 7. 10. 2021. Za zmínku stojí i skutečnost, že pod videem byly vypnuty komentáře, takže se ani nikdo nemůže dohadovat o co se vlastně jedná. Sony totiž nikde nepředstavilo hru, která by měla s filmem něco společného.

Po eventu Sony víme, že se chystá Spider-man 2 jehož velkou součástí má být právě Venom, ale tohle video odkazuje přímo na nový film v kinech. Pokud se však má jednat o marketingový tah, proč by jeho režisér gratuloval k trofeji, která je neodmyslitelně spjatá právě s konzolí Sony? Video je možné najít i na stránkách PlayStationu, kde se celá akce jeví jako gratulace k jakékoliv platince. O to více zase mate proč právě Andy Serkis, proč teď a proč je v pravém dolním rohu logo filmu?

Mnoho otázek a žádná odpověď. Doufejme tedy, že se Sony brzy vytasí s nějakým oznámením nebo alespoň vysvětlením o co se jedná. A co Vy? Máte nějaký tip co na nás vládce PlayStationu chystá? A už jste nejnovějšího Venoma viděli v kinech?


DALŠÍ

CGwillWin