Men of War bude pokračovať druhým dielom

Men of War bude pokračovať druhým dielom
09:50, 24.11.2021

Po trinástich rokoch od vydania prvej regulárnej časti RTT série Men of War a niekoľkých odbočkách mimo bola včera počas odovzdávania cien Golden Joystick Awards trocha nečakane ohlásená druhá časť. Men of War II pripraví pôvodné ukrajinské štúdio Best Way, ktoré sa vývojom sústredilo na návrat ku koreňom celej IP - vydanie pre PC zabezpečí lokálne známa firma 1C Entertainment.

Po tom, čo od debutu Men Of War vzniklo viacero rozšírení a spin-offov, sa Men Of War II vracia ku koreňom série, aby prebudovala a nanovo definovala hranie stratégií v reálnom čase. Nová mechanika Frontovej línie je základom vzrušujúcich dynamických stretnutí, kde tlačenie a ťahanie každej šarvátky priamo ovplyvňuje hranice územia. Riaďte útočné bitky a prerážajte nechránené línie, aby ste posunuli oblasti máp pod kontrolu, kopali zákopy a podporovali jednotky na novo získaných územiach.

Prevezmite väčšie velenie nad bojiskom vďaka vylepšenej funkcii priameho videnia, aby ste sa mohli kedykoľvek sústrediť výlučne na jednu jednotku a za chodu vylepšovať, meniť alebo opravovať vybavenie. Vyrovnajte úroveň vojny pomocou silného pancierovania a delostrelectva schopného ničiť budovy a zbraňové stanovištia, pričom si môžete vybrať z arzenálu zahŕňajúceho 45 práporov a viac ako 300 vozidiel, ktoré sú starostlivo navrhnuté s úplnou historickou presnosťou.

Dve príbehové kampane - hrateľné pre jedného hráča alebo až pre piatich hráčov v online kooperácii - umožňujú veliteľom zapojiť sa do bojov na západnom aj východnom fronte. Prevezmite kontrolu nad odvážnymi spojeneckými silami, ktoré si razia cestu zničeným Francúzskom, a nad nezlomnými Sovietmi, ktorí bránia svoju krajinu pred hrozivou armádou Tretej ríše. Pri návrate do druhej svetovej vojny si Best Way posvieti na bitky a scenáre, ktoré sa v sérii ešte nikdy neobjavili, s konfliktami ako bitka o Falaiskú kapsu a operácia Bagration.

Pripravte sa na stretnutie s nepriateľskými armádami v intenzívnych súbojoch totálnej vojny v doteraz najpokročilejšom online režime pre viacerých hráčov v sérii. Vyberte si Spojencov, Sovietov alebo Nemcov a zapojte sa do boja proti armádam iných veliteľov. Vyberte si zo širokej škály skirmish a challenge máp, z ktorých každá je vytvorená s prísnym dôrazom na detaily, vďaka čomu je každá aréna autentická pre dané obdobie. Velitelia môžu tiež spojiť svoje sily s inými armádami v online kooperácii a poslať spojené jednotky proti novej a vylepšenej umelej inteligencii do krvavého masového boja.

Spustošené bojiská Európy sú vylepšené realistickou fyzikou a plne zničiteľnými objektmi, čo generálom umožňuje formovať vojnovú zónu podľa vlastných predstáv. Strhujúci zvukový dizajn zachytáva hrdelné a chaotické kakofónie s realistickými výbuchmi, klepotom guľometov a pochodovaním nemeckých pancierov. Plná podpora módov dáva veliteľom nekonečné možnosti pri vytváraní nových bojových scenárov vďaka špeciálnej súprave nástrojov na návrh úrovní a módov.

"Hra Men of War II kladie dôraz na taktické rozhodovanie, pútavé kampane a hlavne na historickú presnosť," povedal Nikolaj Barišnikov, generálny riaditeľ spoločnosti 1C Entertainment. "Chceme hráčom poskytnúť čo najautentickejší a najzábavnejší zážitok. Vďaka nášmu zničiteľnému prostrediu, množstvu jednotiek na výber a plnej podpore módov môžu ambiciózni velitelia zažiť druhú svetovú vojnu podľa vlastných predstáv."

DALŠÍ

CGwillWin