hw
Uvedení GeForce RTX 3080 s 12 GB paměti a Game Ready ovladače pro God of War

Uvedení GeForce RTX 3080 s 12 GB paměti a Game Ready ovladače pro God of War
00:29, 12.01.2022

Chystané NVIDIA GeForce Game Ready ovladače, které vycházejí 14. ledna, obsahují optimalizace pro God of War, která je obecně považována za jednu z nejlepších akčních her všech dob. Pouze hráči s GeForce RTX získají podporu NVIDIA DLSS a NVIDIA Reflex už 14. ledna, kdy hra vyjde na PC.

Ovladače se zaměří také na hru Rainbow Six Extraction, která se na trh dostane 20. ledna také s DLSS a NVIDIA Reflex. Přinesou také optimalizace pro Hitman III, The Anacrusis, GRIT a Monster Hunter Rise. A nechybí ani podpora osmi nových herních monitorů G-SYNC Compatible.

Dnešním dnem také partneři začínají nabízet GeForce RTX 3080 s 12 GB paměti GDDR6X. Ovladače s její podporou jsou k dispozici prostřednictvím služby GeForce Experience a na stránce společnosti NVIDIA pro stažení ovladačů. Pro ceny a další informace o konkrétních modelech kontaktujte naše partnery.

Uvedení her God of War a Rainbow Six Extraction na trh s DLSS a Reflexem

NVIDIA DLSS a Reflex jsou oblíbené mezi hráči i vývojáři. Tento měsíc vychází dvojice herních hitů God of War a Rainbow Six Extraction, které obě tyto technologie budou při uvedení na trh podporovat.

DLSS díky využití AI poháněné dedikovanými Tensor jádry v obou hrách navýší snímkovou frekvenci při zachování detailního a ostrého obrazu. NVIDIA Reflex je sada technologií, které optimalizují a měří latenci systému v kompetitivních hrách. Díky tomu je hraní svižné a umožňuje rychlé reakce.

Další novinky:

Ovladač NVIDIA Game Ready pro hru God of War přidává také další funkce, jako např:

Optimalizace a vylepšení pro chystané hry The Anacrusis, GRIT, Hitman III a Monster Hunter Rise.

Vylepšení Dynamic Super Resolution (DSR) s využitím AI.

Přidány tři filtry založené na hloubce obrazu do NVIDIA Freestyle, včetně Screen Space Ray Traced Global Illumination, Screen Space Ambient Occlusion a Dynamic Depth of Field.

Podpora 8 nových herních G-SYNC Compatible monitorů:
AOC AG275QG3R4B+
AOC Q32G3WG3
AOC AG275QXE
Dell G2723HN
HP OMEN 27i IPS
MSI MPG321UR-QD
Philips 24M1N3200ZA
ViewSonic VX3220-4K-Pro

DALŠÍ

CGwillWin