hw
speciál
ROG predstavil svoje najnovšie herné železo

ROG predstavil svoje najnovšie herné železo
ROG predstavil svoje najnovšie herné železo
16:00, 17.05.2022

Republic of Gamers (ROG) oznámil viacero herných produktov na virtuálnej konferencii For Those Who Dare: Boundless. Medzi novinkami sú dva výkonné herné notebooky ROG Strix a ROG Flow, nové batohy a čiapky módnej značky ROG Slash, iniciatíva Team ROG a samostatná parkúrová hra z pohľadu prvej osoby v aplikácii ROG Citadel XV. ROG je odhodlaný prinášať hráčom tie najlepšie technológie, produkty a zážitky a konferencia For Those Who Dare: Boundless je toho dôkazom.

Klik pro zvětšení (ROG predstavil svoje najnovšie herné železo)

ROG Strix SCAR 17 Special Edition

Úplne nový herný notebook ROG Strix SCAR 17 Special Edition obsahuje najnovší hardvér a najpokročilejšie chladenie, aby ponúkol najlepší herný zážitok na trhu. Upravená odparovacia komora a exkluzívny tekutý kov ROG Conductonaut Extreme chladia procesor aj grafickú kartu, vďaka čomu môže SCAR 17 SE využiť výkon komponentov ako nikdy doteraz. Maximálne TDP procesora dosahuje 65 W a maximálne TGP grafickej karty je 175 W s technológiou Dynamic Boost, takže SCAR 17 SE má viac ako dostatok výkonu na to, aby ponúkol špičkovú úroveň hrania s vysokou obnovovacou frekvenciou.

SCAR 17 SE dominuje plnohodnotnou výbavou špičkových komponentov. K dispozícii je s FHD 360 Hz alebo QHD 240 Hz displejom, v oboch prípadoch s odozvou iba 3 ms. S až 64 GB extrémne rýchlej operačnej pamäte typu DDR5 4800 MHz RAM a PCIe® Gen 4 úložiskom v zapojení RAID 0 aj zabudnete na časy načítavania. Herný stroj takisto disponuje výraznou kyberpunkovou estetikou s neviditeľným atramentom, prvým svojho druhu, ktorý je nanesený priamo na kovové šasi. Pri bežnom osvetlení má táto látka matnú kovovú textúru, avšak pri použití UV svetla sa javí ako zelený a modrý atrament s odkazmi na hru SCAR Runner.

Klik pro zvětšení (ROG predstavil svoje najnovšie herné železo)


ROG Flow X16

Nový ROG Flow X16 je 16-palcový tenký a ľahký konvertibilný notebook s procesorom AMD Ryzen™ 9 6900HS a grafickou kartou NVIDIA® GeForce RTX™ 3070 Ti s podporou pre externú grafickú kartu XG Mobile – to všetko s hmotnosťou iba 2,1 kg. Flow X16 je vybavený špičkovým ROG Nebula HDR displejom s oslnivým QHD/165 Hz Mini LED panelom, ktorý dosahuje maximálny jas na úrovni 1 100 nitov a pokrýva 100 % farebného priestoru DCI-P3. Ľahký a tenký formát zariadenia nijak nekompromituje možnosti jeho rozšírenia či použiteľnosti. Prémiové komponenty dopĺňa úplne nová technológia Frost Force a Pulsar Heatsink s troma ventilátormi a chladičom s vysokou hustotou pre vysoký výkon a nízke teploty.

Klik pro zvětšení (ROG predstavil svoje najnovšie herné železo)

Novinky módnej značky ROG Slash

Produkty značky ROG Slash sú vyrobené z prémiových materiálov a majú dizajn s jadrom v hernej kultúre. Sú inšpirované kyberpunkom a kódom, ktorý vytvára náš moderný virtuálny svet.

ROG Slash je tiež definovaný všestrannosťou a odolnou kvalitou konštrukcie. Vďaka nastaviteľným popruhom, viacerým priehradkám a vodoodpudivým TPU materiálom sú tašky Crossbody Bag, Backpack, Hip Bag a Protective Laptop Bag pripravené zabezpečiť to najdôležitejšie z každodenného života. Nové čiapky Cobra Buckle Cap a Bucket Hat ponúkajú výrazný štýl a ochranu.

Oslávte hranie s #TeamROG

Team ROG rozširuje v roku 2022 svoj zoznam kombináciou prémiových ROG produktov s influencermi, profesionálnymi hráčmi, tvorcami obsahu a športovcami z celého sveta. Členovia Team ROG súhlasili s tým, že budú spoločne so značkou ROG propagovať hranie po celom svete.

ROG s radosťou pokračuje v aktuálnej spolupráci s esports tímom Misfits Gaming a oznamuje nové partnerstvo s ReKT Gaming. Zoznam členov Team ROG a ich exkluzívne wallpapery nájdete na oficiálnej webovej stránke.

Klik pro zvětšení (ROG predstavil svoje najnovšie herné železo)

Nové výšky v SCAR Runner

SCAR Runner je parkúrová hra z pohľadu prvej osoby. Je dostupná ako rozšírenie aplikácie ROG Citadel XV. Hra sleduje príbeh postavy X, ktorá bojuje s časom, aby získala kritické informácie, pričom skryté odkazy na ňu nájdete na šasi notebooku ROG Strix SCAR 17 Special Edition. Spoločne so SCAR Runner štartuje aj súťaž o ceny v hodnote viac ako 20 000 amerických dolárov vrátane Strix SCAR 17 SE a produktov značky ROG Slash. Súťaž prebieha od 17. mája do 30. júna 2022.CGwillWin