Znovuzrození Tactics Ogre

Znovuzrození Tactics Ogre
09:49, 19.08.2022

Společnost Square Enix oznámila, že Tactics Ogre: Reborn, přepracovaná edice oblíbeného taktického RPG, vyjde 11. listopadu 2022 na konzoli PlayStation 5, konzoli PlayStation 4, Nintendo Switch a PC prostřednictvím STEAM. Hru je nyní možné předobjednat na všech platformách.

Tactics Ogre: Reborn obsahuje vylepšenou grafiku a zvuk, stejně jako aktualizovaný herní design, čímž oživuje nového Tactics Ogre, který zůstává věrný svým kořenům. Korunní klenot žánru taktických RPG je znovuzrozen!

Klik pro zvětšení (Znovuzrození Tactics Ogre)

Valeriánské ostrovy, klenoty Oberoského moře. Obyvatelé ostrovů, které byly dlouho centrem námořního obchodu, bojovali v průběhu historie o nadvládu nad jejími břehy.

Nakonec povstal muž, který měl tento konflikt ukončit: Dorgalua Oberyth. Ale historie ho znala jako „Dynast-King". Král Dorgalua se snažil potlačit nenávist mezi lidmi na ostrovech a Valeria poznala prosperitu po celé půlstoletí.

Klik pro zvětšení (Znovuzrození Tactics Ogre)

Přesto po králově smrti znovu propukla občanská válka, když se o kontrolu utkaly tři frakce: Bakramové, kteří tvořili velkou část Valeriiny šlechty; Galgastani, jejichž lidé tvořili většinu populace ostrovů; a Walister, kterých bylo jen málo.

Ostrovy byly brzy rozděleny mezi Bakram a Galgastani a po celé zemi se usadil neklidný mír. Nikdo však nevěřil, že klid vydrží...

DALŠÍ

CGwillWin