Ravensburger chystá TCG z Disneyho světa

Ravensburger chystá TCG z Disneyho světa
20:30, 01.09.2022

Vydavatelství všeho herního, od deskovek po klasické hračky, Ravensburger, oznámilo spolupráci se společností Disney a v roce 2023 (předběžně na podzim toho roku) přijde se sběratelskou karetní hrou na styl MTG. Objeví se údajně všechny postavy na dosud nevídané škále, protože hra je ve vývoji už několik let. Název hry samotné je spojením Lore a Arcana a naznačuje, že se skloubí dlouholetá tradice nesčetně postav a kouzlo, jímž si Disney drží už generace lidí.

Šíře a rozsah Disneyho postav představených v této hře bude bezprecedentní a zahrne více originálních Disneyho kreseb než jakýkoli jiný produkt, který byl kdy vytvořen

Hru by měli snadno zvládat jak nováčci žánru, stejně tak by měla být solidní výzvou pro ostřílené veterány z oboru. Pochopitelně se můžeme těšit na úžasné ilustrace a zajímavé způsoby, jak jednotlivé postavy budeme ke hře využívat. Jak přesně, to se zatím neví, jen pár hrubých detailů o tom, že mocný čaroděj Illumineer všechny Disney postavy povolal právě do světa Lorcany, a společně pod vedením hráče odhaluje jejich příběhy.

„Tým Disney Lorcana je neuvěřitelně nadšenou skupinou souhrnně s více než stoletými zkušenostmi s tvorbou sběratelských karetních her,“ tvrdí spoludesignér a manažer značky Disney Lorcana společnosti Ravensburger Ryan Miller. „Velkou péči jsme věnovali vytvoření nezapomenutelného světa a herního zážitku, který bude stejně zábavný pro Disneyho skalní fanoušky, začátečníky i pro ty nejnadšenější a nejpokročilejší hráče sběratelských karetních her.“

Na veletrhu D23, který se bude konat 9.-11. září 2022, se dočkáme odhalení prvních sedmi postav a jak je psáno i v úvodu, hra by světlo světa měla spatřit na podzim roku 2023, a bude-li se tešit velké oblíbenosti jako její protějšky typu MTG, už nikdy z trhu nesleze a každoročně ji podle mluvčích doplní 4 velké karetní sady.

Klik pro zvětšení (Ravensburger chystá TCG z Disneyho světa)


DALŠÍ

CGwillWin