Oznámena akční jízda s názvem Synduality

Oznámena akční jízda s názvem Synduality
02:38, 21.09.2022

Společnost Bandai Namco oznámila novou hru Synduality, která je součástí nedávno oznámené transmediální sci-fi franšízy vyvinuté společností Game Studio. Synduality je sci-fi střílečka zasazená do dystopického futuristického světa, kde lidé a AI musí koexistovat a spolupracovat, aby přežili. Hra vyjde na PlayStation®5, Xbox Series X|S a PC.

Synduality se odehrává v roce 2222, roky poté, co záhadný jedovatý déšť nazvaný „The Tears of the New Moon“ vyhladil většinu lidstva a zrodil zdeformovaná stvoření, která nyní loví populaci. Uprostřed této pohromy jsou lidé nuceni vybudovat podzemní útočiště jménem Amasia, kde objeví formy umělé inteligence zvané Magus a začnou s nimi spolupracovat.

Klik pro zvětšení (Oznámena akční jízda s názvem Synduality)

„Synduality je projekt, u kterého se nemůžeme dočkat, až ho hráči dostanou do rukou,“ řekl Yosuke Futami, producent v Bandai Namco Entertainment Inc. „Spolupracujeme se slavnými designéry, jako je Neco na designu postav a Ippei Gyoubu na mechanickém designu , stejně jako tým v Game Studio, aby vyvinuli zábavnou střílečku se silnou základní hratelností a jedinečným zaměřením na vztah mezi umělou inteligencí a člověkem, kde pouto, které vzniká mezi hráči a jejich Magusem, ovlivňuje hru a příběh.“

Klik pro zvětšení (Oznámena akční jízda s názvem Synduality)

Ve hře se hráči ocitnou v kůži Drifterů, lidí, kteří se živí sbíráním AO krystalů, vzácného zdroje dostupného na Zemi. V tomto questu musí čelit xenomorfním stvořením známým jako Enders a budou se moci spolehnout na Maguse, jejich AI parťáky, kteří je provedou jejich cestou, pomohou jim v bojích a budou udávat směr, rady a varování. Po celou dobu budou hráči rozvíjet a posilovat pouto mezi nimi a AI. Hra a boj v Synduality se točí kolem Cradle Coffins, ozbrojených vozidel, ve kterých se hráči budou pohybovat po povrchu a mohou si je plně přizpůsobit, od vzhledu až po vybavení zbraní, aby odpovídaly jejich vlastnímu hernímu stylu. SYNDUALITY bude mít také multiplayer, spojte se s dalšími Driftery a pomozte jim v jejich misích.


DALŠÍ

CGwillWin