Oznámena závodní hra Gigantosaurus Dino Kart

Oznámena závodní hra Gigantosaurus Dino Kart
09:08, 30.09.2022

Outright Games, přední vydavatel interaktivní zábavy pro rodiny, ve spolupráci s Cyber Group Studios, předním producentem a distributorem animovaných seriálů pro děti a rodiny po celém světě, dnes oznámili, že Gigantosaurus: Dino Kart vyjde příští rok, v roce 2023. Hra bude k dispozici na Nintendo Switch, Playstation 4, Playstation 5, Xbox One, Xbox Series X, PC a Google Stadia.

Závoďte kolem Cretacie v akčním motokárovém šampionátu, který je téměř tak velký jako Gigantosaurusův apetit!

Hráči všech věkových kategorií mohou soutěžit se svými přáteli a rodinou pomocí motokár s automatickým řízením a textových tipů na obrazovce, které nahlas čte Mazu, chytrý Ankylosaurus. A je toho víc! Až čtyři hráči mohou hrát společně v multiplayeru na rozdělené obrazovce pro skutečné rodinné dobrodružství!

Vyberte si z osmi různých postav včetně Billa, Mazu, Rockyho a Tinyho, užijte si patnáct tratí plných úžasných překážek a vydejte se na víc míst po celé Cretacii.

Sbírejte speciální dovednosti na trati, abyste si vytvořili zkratky nebo získejte podporu poháněnou jetpackem, abyste se přiblížili před soupeře a vyhráli závod, a přitom se vyhněte Gigantosaurovi, největšímu a nejdivočejšímu dinosaurovi v zemi.

Klik pro zvětšení (Oznámena závodní hra Gigantosaurus Dino Kart)

Hra Gigantosaurus: Dino Kart je inspirována úspěšným animovaným televizním seriálem Gigantosaurus, který se v současnosti celosvětově streamuje na Disney+ a Netflix. Série, kterou vyrábí Cyber Group Studios, nyní čítá 3 série po 52 epizodách x 11 minut každá, je založena na knize Jonnyho Duddlea vydané společností Bonnier Books UK Ltd, které se po celém světě prodalo přes 600 000 výtisků. Animovaný seriál sleduje dobrodružství čtyř mladých dinosaurů – Rockyho, Billa, Tinyho a Mazua – kteří se vydávají na výpravy, aby prozkoumali svůj svět, čelili svému strachu, spolupracovali na řešení problémů, dozvěděli se více o samotném tajemném Gigantosaurovi, a zažívají spoustu zábavy po celou cestu.


DALŠÍ

CGwillWin