hw
GeForce Game Ready ovladače přinášejí podporu DLSS 3 do Marvel’s Midnight Suns nebo HITMAN 3

GeForce Game Ready ovladače přinášejí podporu DLSS 3 do Marvel’s Midnight Suns nebo HITMAN 3
10:21, 25.01.2023

Společnost NVIDIA dnes vydává nové Game Ready ovladače pro hru Marvel's Midnight Suns. Přinesou například podporu pro chystané rozšíření DLSS 3 nejen do zmíněných Marvel's Midnight Suns, ale také do HITMAN 3 a Deliver Us Mars. Ovladače také přinášejí optimalizace pro brzy vycházející novinky, jako jsou Dead Space a Forspoken, které zahrnují podporu DLSS v první den vydání.

HITMAN 3 a Marvel's Midnight Suns s DLSS 3

Hra Marvel's Midnight Suns v PC verzi podporovala hned po vydání minulý měsíc DLSS 2 a ray tracingové odrazy i ambientní okluzi. Od 26. ledna se majitelé GeForce RTX řady 40 mohou těšit i na NVIDIA DLSS 3.

Rovněž 26. ledna se z titulu HITMAN 3 stane HITMAN World of Assassination, který bude zahrnovat i přístup k obsahu prvních dvou dílů série prostřednictvím systému Access Pass vývojářského studia IO Interactive. Současní majitelé hry HITMAN 3 získají bezplatný upgrade napříč všemi platformami.

Současně dostane Hitman aktualizaci, jejíž součástí je i podpora DLSS 3. Ta navazuje na přidání DLSS 2 a ray tracingu do hry v květnu loňského roku.

Game Ready na nové hry s DLSS

Ovladače Game Ready přinášejí optimalizace, vylepšení a někdy také společně s aktualizacemi zpřístupňují ve hrách nové funkce V nejnovějších ovladačích naleznete optimalizace pro několik očekávaných novinek:

Dead Space, vychází 27. ledna s DLSS 2

Deliver Us Mars, vychází 2. února s DLSS 3, NVIDIA Reflex a ray tracingem.

Forspoken, 24. ledna s DLSS 2

DALŠÍ

CGwillWin