UNITED 1944 - bojuj, vyrábaj a taktizuj

UNITED 1944 - bojuj, vyrábaj a taktizuj
09:42, 09.03.2023

Tematické zasadenie do obdobia druhej svetovej vojny dokáže v zmysle videohernej kultúry stále dostatočne priťahovať peniaze a preto sa nie je čomu čudovať, keď sa jej venuje stále niekto nový. Aktuálne tu máme plánované vydanie novinky od indie firmy Novarama (autorov kladne hodnoteného Killsquad), ktorá nám pod značkou UNITED 1944 prinesie multiplayerovú kombináciu FPS, taktizovania a budovania objektov.

UNITED 1944, multiplayerová FPS, ktorá kombinuje strieľačku, stratégiu a crafting a ponúka pohlcujúci vojnový zážitok. Vytvorte si družstvo v 16v16 zápasoch o dobytie základne v kulisách 2. svetovej vojny vo Francúzsku a severnej Afrike, pričom čoskoro sa objavia ďalšie. Novarama vyzýva všetkých hráčov, aby sa teraz prihlásili do beta verzie.

V hre UNITED 1944 budú vojaci a civilisti spoločne bojovať o posledný ústup. Nadvláda si vyžaduje viac než len byť dobrým strelcom, pretože ak chcete vyhrať záverečnú bitku, budete musieť spolupracovať pri zháňaní zásob, opevňovať svoje veliteľstvo, brániť stanovištia a vyrábať úderný arzenál. Prekonajte svojich protivníkov tak, že použijete nazbierané zdroje na stavbu obranných múrov, nastraženie mín a zablokovanie ulíc barikádami.

V hre UNITED 1944 neexistujú žiadne vopred určené triedy, takže počas každého zápasu budete musieť rozvíjať svoj herný štýl podľa potrieb svojho tímu prostredníctvom otvoreného stromu zručností. Kombinujte a kombinujte viac ako 40 schopností v stromoch zručností pre sekcie inžiniera, prieskumníka, ostreľovača atď. Staňte sa špiónom, keď padne noc, alebo ostreľovačom zo strechy, keď svitne nový deň. Možno sa chcete držať mimo frontových línií a sústrediť sa na výrobu liekov na liečenie svojich spoluhráčov, je to len na vás. Vytvorte si vlastného bojovníka, ktorý vám pomôže zvrátiť priebeh vojny!


DALŠÍ

CGwillWin