Oznámen titul Total War: Pharaoh

Oznámen titul Total War: Pharaoh
20:13, 23.05.2023

Společnosti SEGA® Europe Limited a Creative Assembly™ Limited s hrdostí odhalují hru Total War: Pharaoh, další díl oceňované strategické série, který vyjde v říjnu 2023. Total War: Pharaoh hráče vtáhne do bouřlivých událostí období egyptské Nové říše, kde budou rozhodovat o osudu tří velkých kultur, které bojují o přežití uprostřed kataklyzmatického kolapsu doby bronzové.

UTVÁŘEJTE SVOU DYNASTII

Faraon je mrtev a lid Egypta, Kanaánu a Chetitské říše volá po novém vůdci. Mnozí touží po moci na trůnu, ale cesta k tomu, aby se stali faraony, je nebezpečná. Jako vůdce těchto velkých národů musíte překonat společenský kolaps, čelit přírodním katastrofám a bojovat za ochranu svého lidu před nájezdníky z dalekých zemí. 

Na výběr máte z osmi vůdců frakcí ze tří bohatých kulturních center, vžijte se do jejich jedinečných herních stylů a převezměte velení nad smrtícími a rozmanitými seznamy jednotek. Ať už okouzlujete dvůr jako bezkonkurenční diplomat, vrháte se do boje jako neochvějný velitel nebo způsobujete chaos jako neohrožený vojevůdce, staňte se vůdcem, kterého si historie zapamatuje. 

ODHALTE STAROVĚKÝ EGYPT

Na své cestě za faraonem odhalte nádherně svěží a živoucí rekonstrukci starověkého Egypta na vrcholu jeho moci. Toto velkolepé vizuální ztvárnění oživuje krásu i brutalitu nejbouřlivější éry Egypta - od úrodných břehů Nilu přes větrem ošlehané vyprahlé pouště Sinajského poloostrova až po horské masivy starověké Anatolie. 

ZAŽIJTE EPICKÉ DYNAMICKÉ BITVY 

Nepřátelské armády nejsou jedinou výzvou, kterou je třeba na bitevním poli překonat. Veďte své vojáky přes náhlé a dramatické změny počasí, jako jsou bouřky a písečné bouře, a buďte svědky zvratu bitvy, která přímo ovlivňuje okolní terén. Dávejte si pozor také na hrozbu požáru, protože bitvy mohou zachvátit plameny, které zasáhnou a rozšíří se po bojišti, když vypálí lesy a poškodí základy nepřátelských osad.  

PŘIZPŮSOBTE SI KAMPAŇ A HRAJTE PODLE SVÉHO

Díky zbrusu nové funkci přizpůsobení kampaně nebudou žádné dvě kampaně stejné. Určete si, jak budete hrát, díky rozšířené škále možností přizpůsobení kampaně, jako jsou náhodné startovní pozice pro všechny frakce, detailní nastavení zdrojů, možnost pohrát si s přírodními katastrofami a mnoho dalšího. Díky nepřebernému množství možností můžete proti sobě postavit přesilu, abyste získali další výzvu, nebo se stát nepřekonatelnou silou a proklestit si cestu k vítězství.

DALŠÍ

CGwillWin