Kdy se můžeme těšit na Total War: Pharaoh?

Kdy se můžeme těšit na Total War: Pharaoh?
02:38, 14.09.2023

Společnosti SEGA® Europe Limited a The Creative Assembly Limited dnes oznámily, že hra Total War™: PHARAOH vyjde v fyzické limitované edici 23. října 2023. Zdobená limitovaná edice bude obsahovat kosmetické balíčky a oboustranný plakát se stylizovanou mapou kampaně a portréty ikonických vůdců frakcí.

Total War: PHARAOH je hra o dvou polovinách. Jednu tvoří tahová kampaň v otevřeném světě se státnickými úkoly, diplomacií a průzkumem a druhou intenzivní taktické bitvy v reálném čase s tisíci vojáky na živých bojištích doby bronzové.

Zažijte autentickou rekonstrukci starověkého Egypta a staňte se svědky smrti faraona Merneptaha, zatímco připravujete svůj lid, aby se postavil událostem určujícím civilizační kolaps doby bronzové.

Zvolte si jednoho z historických vůdců, který bude velet vašim armádám. Okouzlujte dvory jako bezkonkurenční diplomaté, vrhněte se do boje jako neochvějní velitelé nebo způsobte chaos jako neohrožení vojevůdci.

Prokažte svou legitimitu a staňte se faraonem neboli velkým králem a rozšiřte svou rostoucí říši na mapě kampaně, která se rozkládá v bohatých kulturních centrech Egypta, Kanaánu a Anatolie.

Díky zbrusu nové funkci přizpůsobení kampaně nebudou žádné dvě kampaně stejné. Určete si, jak budete hrát, díky rozšířené škále možností, jako jsou náhodné startovní pozice pro všechny frakce, detailní nastavení zdrojů, možnost hrát si s přírodními katastrofami a mnoho dalšího.

Veďte své vojáky přes náhlé a dramatické změny počasí, jako jsou přívalové deště a písečné bouře, a buďte svědky toho, jak se příliv a odliv bitvy přímo promítá do okolního terénu.

Slíbte věrnost bohům tohoto starověkého světa s devatenácti božstvy na výběr, rozdělenými do jednotlivých kulturních panteonů. Projevte jim dostatečnou úctu, abyste získali herní bonusy, nerespektovat je na vlastní nebezpečí.

A mnohem víc, napodobujte činy dávných faraonů, přizpůsobte si svou tělesnou stráž, pouštějte se do velkolepých obléhání, manipulujte se soudy, bojujte proti tajemným nájezdníkům z Mořských národů a mnoho dalšího.


DALŠÍ

CGwillWin