hw
Genesis Trit 600 je komfortní a inovativní herní křeslo

Genesis Trit 600 je komfortní a inovativní herní křeslo
11:01, 19.09.2023

Herní křeslo Genesis Trit 600 RGB je skutečný trůn navržený pro náročné hráče, kteří vyžadují vysokou kvalitu, maximální komfort a očekávají inovativní řešení. Široká funkčnost potěší i profesionální hráče a RGB podsvícení promění herní sestavu v úžasné místo pro vedení virtuálních bitev.

Trit 600 je mimořádně působivé herní křeslo, které díky více než třem stovkám vícebarevných režimů RGB LED dodá každému hernímu doupěti jedinečný charakter. Přiložený dálkový ovladač umožní rychle měnit barvy a nastavovat rychlost a jas podsvícení. Fenomenální design v kombinaci s ergonomickým provedením křesla zajistí pohodlí i během těch nejdelších bitev a ukáže se jako ideální volba pro hráče všech úrovní pokročilosti.

Velkolepé podsvícení

Křeslo Trit 600 je vybaveno působivým systémem podsvícení ovládaným přiloženým dálkovým ovladačem, díky kterému lze snadno nastavit rychlost efektů, jas osvětlení a vybrat si vlastní oblíbený styl z celkem 300 režimů! Podsvícení je napájeno z powerbanky (powerbanka není součástí dodávky) umístěné v kapse pod sedadlem.

Správná opora pro postavu

Trit 600 přináší mimořádný komfort a pohodlí, které hráčům umožní sedět celé hodiny bez známek únavy. Součástí dodávky jsou dva polštáře pro vhodnou podporu těla, jeden uleví bederní páteři a druhý se postará o krk.

Pohodlné polstrování

Pevná konstrukce křesla je vyplněna pěnou, která zajišťuje pohodlí po dlouhou dobu používání. Pěna je odolná proti deformaci a promáčknutí, díky čemuž zůstane křeslo Trit 600 dlouho v bezvadném stavu.

Pokročilý systém polohování

Křeslo Trit 600 poskytuje uživatelům volnost pohybu a správnou polohu těla. Disponuje funkcí houpání, která zaručí decentní relaxaci během přestávky po mnoha hodinách hraní. Nastavitelné područky uleví předloktím a zaručí stabilitu. Křeslo lze přizpůsobit výšce, nastavitelná je i výška područek.

Robustní konstrukce

Křeslo je vybaveno prvotřídním plynovým zdvihem s maximální nosností 150 kg, který v kombinaci s odolnou pětiramennou základnou poskytuje stabilitu a bezpečnost i při dynamických pohybech. Navíc nylonová kolečka o průměru 60 mm umožňují plnou mobilitu a nepoškrábou podlahu.

Prodyšný materiál

Trit 600 zabraňuje pocitu „lepení“ v horkých dnech. Povrchová úprava je řešena tkaninou odolnou proti oděru, která zajišťuje dostatečné větrání za všech podmínek.

Cena a dostupnost

Herní křeslo Genesis Trit 300 RGB je dostupné prostřednictvím vybraných prodejců a resellerů za cenu od 4990 Kč.

Barva: Černá
Materiál čalounění opěradla: Látka, ekokůže
Materiál čalounění sedáku: Látka, ekokůže
Materiál podstavce: Nylon
Materiál koleček: Nylon
Velikost koleček: 60 mm
Konstrukce: Dřevo a kov
Doporučená výška postavy: 160 - 195 cm
Přijatelná hmotnost: 150 kg
Opěrka hlavy: Polštář
Nastavení loketní opěrky: 1D
Výška loketních opěrek: 27 - 34,5 cm
Nastavení výšky sedadla: 44,5 - 52,5 cm
Bederní polštář: Ano
Úhel sklonu opěradla: 150°
Funkce houpání: Ano
Mechanismus židle: Butterfly Gaslift Třída 4
Podsvícení RGB: Ano
Počet režimů podsvícení: 300
Hloubka sedáku: 49,5 cm
Šířka sedáku: 53 cm
Vnitřní šířka sedáku: 37,5 cm
Šířka opěradla: 55 cm
Vnitřní šířka opěradla: 32,5 cm
Výška opěradla: 82 cm
Výška židle: 124 - 132 cm

Dodávané příslušenství: Sada montážních prvků, Polštářek pod hlavu, Bederní polštářek


DALŠÍ

CGwillWin