Total War: Pharaoh a nový pohled na Hittite

Total War: Pharaoh a nový pohled na Hittite
08:14, 29.09.2023

Rozdělené impérium. V Anatolii se kdysi mocné království Hatti rozpadá, když ho občanská válka a velký rodinný spor mezi dvěma znepřátelenými bratranci uvrhnou do temnoty. Tady krev neteče hustší než voda; budete velet jejich poslednímu velkému králi, nebo se spojíte s uzurpátorem, který se považuje za avatara boha?

Obnovit nebo zbořit velkou říši:

Suppiluliuma, obránce, byl posledním velkým králem Chetitské říše. Má jediný cíl, a to obnovit a ubránit Hattii před povstalci zvenčí i zevnitř. Jako takový je velmi defenzivní postavou a velí legiím těžkých a středně těžkých obrněných jednotek, včetně silných vozů. To, co jeho armádám chybí na obratnosti, více než vynahrazuje jejich hrubá síla.

Kurunta, uzurpátor, chce to, čeho si jeho bratranec cení nejvíce - trůn Hatti. Má v úmyslu posílit svou moc, získat Chetitskou říši pro sebe a způsobit utrpení těm, kdo by se mu odvážili postavit. Nesvazován svědomím a přesvědčen, že válka existuje bez pravidel, se snaží využít každé příležitosti, provádí sabotáže a lsti, aby využil slabosti mimo bitvu. Buď se připojíte k jeho novému království, nebo budete obětováni jeho slávě.

Zeď téměř neproniknutelné moci

Jestliže Egypťané byli chirurgickým nožem válečnictví doby bronzové, pak Chetité jsou hradbou z téměř neproniknutelného železa. Jako takoví se obvykle vyskytují v nasazení mnohem těžších jednotek než jejich egyptské a kanaánské protějšky a specializují se na boj v prudkých deštích, bouřkách a mlhách Anatolie. Jejich dvě základní bojové vlastnosti jsou Mlhový chodec, který umožňuje jednotkám nepozorovaně procházet mlhou, a Bouřkový bojovník, s nímž jednotky trpí menšími postihy při boji v dešti nebo bouřce.

Předobjednejte si a hrajte již tento víkend

Předobjednáním nyní mohou hráči získat přístup k trojici bonusů PHARAOH pro začínající hráče, včetně možnosti zúčastnit se víkendu předběžného přístupu, kosmetického balíčku Avatar of the Gods a kosmetického balíčku Heart of the Shardana.


DALŠÍ

CGwillWin