Vybojujte si svoje miesto v legendárnej Valhalle!

Vybojujte si svoje miesto v legendárnej Valhalle!
11:52, 11.04.2024

Herné vydavateľstvo Grindstone a vývojárské štúdio Games Farm s radosťou oznamujú Jötunnslayer: Hordes of Hel, novú roguelike horde-survivor hru, ktorá vás zavedie do temných zákutí deviatich svetov severskej mytológie. Jötunnslayer: Hordes of Hel vás postaví proti vlnám príšer, ktorými sa budete predierať v snahe získať vykúpenie a dostať sa do legendárnej Valhally.

"Sme nadšení, že môžeme oznámiť Jötunnslayer: Hordes of Hel a pracovať na tomto titule s talentovaným tímom z Games Farm.” hovorí Peter Nagy, CEO spoločnosti Grindstone." "Vďaka osvedčeným skúsenostiam spoločnosti Games Farm s vytváraním pohlcujúcich a rozsiahlych RPG svetov hráčom čoskoro doručíme tento brutálny horde-survival titul."

V tomto strhujúcom roguelike titule sa vydáte sa na nebezpečnú výpravu temnými svetami severskej mytológie. Vyberte si jednu z padlých duší, odsúdenú na nekončiace utrpenie v Helheime a bojujte proti hordám nepriateľov v boji o vaše vykúpenie. V tomto svete je požehnanie bohov vzácne a získava sa len prelievaním krvi. Prechádzajte nehostinnými ríšami severského podsvetia a porážajte mocných bossov.

 • Zapojte sa do intenzívneho boja proti nekonečným vlnám nepriateľov, a to pod tlakom času. Každý jeden run bude skúškou vašich zručností a reflexov, zatiaľ čo budete bojovať o prežitie proti obrovskej presile hord zo severského podsvetia.
 • Plňte náročné úlohy, ktoré otestujú vaše schopnosti. Tieto úlohy budú požadovať splnenie špecifických cieľov alebo prekonanie prekážok.
 • Neustále vylepšujte svoj charakter pomocou systémov, ktoré vám dodajú nové schopnosti. Odomykajte vylepšenia a bonusy, ktoré prispôsobite vášmu hernému štýlu a zvýšite si tak vaše šance na prežitie.
 • Vyberte si z rôznych hrdinov, z ktorých každý má svoje vlastné schopnosti a typické zbrane. Experimentujte s rôznymi kombináciami a nájdite tu ideálnu pre svoj štýl.
 • Postavte sa bossom, ktorí predstavujú čoraz väčšiu hrozbu. Využívajte taktiky na prekonanie a porazenie týchto nepriateľov a využite prostredie vo svoj prospech, aby ste získali prevahu a zvíťazili.
 • Jötunnslayer: Hordes of Hel je vyvíjaný štúdiom Games Farm a vydávaný spoločnosťou Grindstone. Early Access na PC bude vydaný už túto jeseň, pričom prvé demo bude dostupné v Máji. Hráči si môžu hru pridať do Wishlistu na Steame už teraz.


  DALŠÍ
  
  CGwillWin