Druhého Bulletstormu se jenom tak nedočkáme

Druhého Bulletstormu se jenom tak nedočkáme
07:57, 10.04.2012

Pokud jste si v únoru loňského roku zamilovali střílečku Bulletstorm od polských People Can Fly a hlavního hrdinu Graysona Hunta považujete za skvělého týpka, bohužel vás musíme zklamat. Šéf Epic Games Mike Capps, jehož společnost se na tvorbě hry podílela, totiž prozradil, že se Hunta a ani jeho speciální rukavice nějakou chvíli nedočkáme. Ne že by o tom Epic Games neuvažovali, samotný Capps prý o tom podle svých slov přemýšlel velice často, ovšem nakonec se vývojáři přesunuli k tvorbě něčeho nového. Prodejní čísla prvního Bulletstormu totiž nebyla taková, jak by si všichni představovali.

Z hlediska prodaných kusů to nebylo úplně špatné, ale ani nijak zázračné. Upřímně řečeno si myslím, že Electronic Arts od nás očekávali lepší výkon. Hlavně na počítačích to moc dobře nešlo a řekl bych, že to bylo zvlášť kvůli pirátství. Ano, nebyl to sice nejlepší počítačový port v historii, ale i pirátství byl docela velký problém.

Proto jsme People Can Fly našli jiný projekt, který by jim podle nás mohl sedět. Ještě jsme jej oficiálně nepředstavili, ale už se na to chystáme.

Klik pro zvětšení (Druhého Bulletstormu se jenom tak nedočkáme)

DALŠÍ

CGwillWin