Pearl Abyss predstavil revolučnú akciu PLAN 8

Pearl Abyss predstavil revolučnú akciu PLAN 8
10:18, 15.11.2019

Kórejská spoločnosť Pearl Abyss, ktorá má v oblasti vývoja MMO bohaté skúsenosti (Black Desert Online), sa rozhodla posunúť konvencie akčných hier na novú úroveň a pre ďalšiu generáciu platforiem pripravuje projekt PLAN 8. Má ísť o mix rôznych žánrov, od MMO po taktickú TPS až po RPG, ktorý vo výsledku zúročí ich potenciál, kam spadá dokonca aj jeden z tvorcov hitu Counter-Strike, Minh Le. Ten z pozície technického poradcu povedal následovné.

Je pre mňa veľkou cťou, že som tu aby som predstavil tento nový projekt PLAN 8. Pracujem v Pearl Abyss už niekoľko rokov a každý deň sa stretávam s úžasnou prácou mojich spolupracovníkov. Spoločne vytvárame niečo jedinečné. Je to pre mňa veľmi vzrušujúce, že som súčasťou tohto projektu. PLAN 8 nazývame ako ‘exosuit MMO shooter.’ Exo sa týka robotického výstroja, ktorý môžu hráči nosiť, čo im dáva úžasné schopnosti. Budeme mať veľa rôznych druhov výstroja, ktoré môžu hráči na seba navliecť, a tým sa im otvorí úžasná a jedinečná hra, ktorú nikdy predtým herný svet nepoznal.

Teraz vás, zatiaľ čo vám v hlave znejú slová tohto skúseného pána, pozývam sledovať debutový trailer na PLANE 8, ktorý vyzerá jednoducho úžasne a ak sa naplnia PR veci okolo toho, určite ešte o tejto hre v budúcnosti budeme počuť. Držíme im minimálne palce aby to dotiahli do zdarného konca.


DALŠÍ

CGwillWin