Farming Simulator 22 je za rohom, pozrite si nové videá

Farming Simulator 22 je za rohom, pozrite si nové videá
12:42, 29.10.2021

Do vydania obsahovo najkomplexnejšieho ročníka série Farming Simulator už neostáva veľa času (22. 11. 2021) a preto je určite vhodné sa pozrieť za oponu práce spoločnosti GIANTS Software, ktorá svoje dielo čiastočne tvorí aj z českej republiky.

Vytváranie veľkých poľnohospodárskych operácií v USA

Spoločnosť Elmcreek sa inšpirovala severoamerickou krajinou na Stredozápade. Najvýraznejší je idylický šarm zapadákova, na ktorom sa rozprestiera čerpacia stanica, rôzne malé podniky, obytné zóny, dokonca aj baseballový štadión a bowlingové centrum. Farmári začínajú s kúskom pôdy v strede, čo im umožňuje rozložiť sa postupne po celej mape.

Preddefinovaných je viac ako 80 polí rôznych tvarov a veľkostí - s možnosťou vytvoriť ďalšie. Aj vďaka novým výrobným reťazcom môžu hráči rozšíriť svoju prevádzku o rôzne továrne a vytvoriť tak celé obchodné impérium. V (multiplatformovom) multiplayeri obsadí viacero farmárov rôzne miesta na mape, aby sa navzájom prepojili.

Objavovanie veľkých skál a skrytých jaskýň

Okrem poľnohospodárstva, chovu zvierat a lesníctva má Elm creek vďaka svojej jedinečnej krajine farmárom čo ponúknuť. Hráči môžu objaviť obrovský kaňon so skrytou jaskyňou medzi veľkými skalami, ktoré sú hladko vsadené do krajiny. Zvyšovanie a znižovanie nadmorskej výšky krajiny umožňuje aj krásne vyhliadkové miesta, železnice, rieky a potoky, ktoré sa vinú krajinou.


DALŠÍ

CGwillWin