Legendární mobilní tituly společnosti Madfinger Games dostanou nový život

Legendární mobilní tituly společnosti Madfinger Games dostanou nový život
05:25, 23.03.2023

Studio MADFINGER Games, proslulé svými mobilními hity, jako jsou Dead Trigger 2, Unkilled a Shadowgun Legends, kterým se spolu s dalšími úspěšnými hrami studia podařilo dosáhnout více než 300 milionů stažení, usilovně pracuje na své dosud největší hře. Celý tým se při přechodu z mobilních platforem na PC plně soustředí na to, aby co nejdříve doručil hráčům svůj vysněný projekt, který by nikdy nebyl možný na mobilních telefonech a tabletech. Vzhledem k tomuto závazku se studio rozhodlo předat své legendární mobilní tituly společnosti DECA Games.

"Na našich hrách nám velmi záleží a jsme opravdu vděční fantastické komunitě stovek milionů hráčů, díky níž je naše studio tím, čím je dnes," řekl Marek Rabas, Creative Director a CEO MADFINGER Games. "Náš nový projekt vyžaduje naši plnou pozornost a uvědomili jsme si, že našim předchozím titulům nemůžeme věnovat tolik péče, kolik bychom chtěli."

Po mnoha měsících hledání byla společnost DECA Games vybrána jako ideální partner pro podporu a vylepšení předchozích her společnosti MADFINGER. Jejich zkušenosti s revitalizací starších her jsou bezkonkurenční a fanoušci mohou v příštích letech očekávat mnoho nových zážitků a zábavy.

"Chtěl bych všem poděkovat za dobrodružství, která jsme spolu prožili při tvorbě, podporování a hraní těchto skvělých her," pokračoval Rabas. "Bez vás všech by to nebylo možné. A všem našim fanouškům chci říct, ať se nebojí. Tohle není konec, ale nový začátek!"

Jak říkají samotní DECA Games:

"DECA Games je nezávislé vydavatelství, které je součástí skupiny Embracer a je zcela zaměřeno na live operations. Přebíráme a oživujeme hry, když stárnou nebo když je jejich původní vývojář už nemůže podporovat. Ke svým hrám a hráčům se chováme vždy s respektem a náš cíl je poskytovat věrným fanouškům našich her nepřetržitý cyklus zábavy a dobrodružství a vytvořit pro ně jedinečný herní zážitek."


DALŠÍ

CGwillWin