World of Tanks to rozjíždí s filmem Podfu(c)k

World of Tanks to rozjíždí s filmem Podfu(c)k
12:35, 11.01.2024

Společnost Wargaming s potěšením představuje zbrusu nový obsah inspirovaný kriminální komedií Podfu(c)k, který je k dispozici ve hrách World of Tanks PC a World of Tanks Blitz. Tankisté se stanou součástí promyšlené kapucínské akce po boku pěti nejbarvitějších postav filmu Snatch - Frankyho Four Fingerse, Bullet-Tooth Tonyho, Tommyho, Turka a Borise Bladea. Cílem tohoto plánu je skutečné ocelové monstrum - jedinečné vozidlo Nomad se vzrušujícím, na zakázku navrženým exteriérem inspirovaným filmem.

Hráči World of Tanks PC si rozhodně speciální edici batle passu nazvanou Diamantový podfuk, která představuje celou řadu misí k dokončení. Když se tankisté probojují 14denními výzvami, mohou do své garáže získat speciální obsah inspirovaný kultovním filmem. Ten zahrnuje pět notoricky známých velitelů tanků, sbírku nezapomenutelných předmětů pro přizpůsobení, jako jsou 2D styly, obtisky, nápisy a medaile, a samozřejmě také ultimátní cíl: vlastní tank Nomad.

Kromě toho si členové Prime Gaming mohou až do 15. února vyzvednout speciální balíček se skinem posádky That Dog, tematickými obtisky, speciální medailí a mnoha dalšími věcmi.

World of Tanks Blitz se také vydává do zločineckého podsvětí se speciálním Battle Passem Operace Snatch. Ten potrvá do 31. ledna a hráčům nabízí jedinečné odměny, od vlastního skinu Caravan pro tank Charioteer a pěti avatarů inspirovaných filmovými postavami až po čtyři kamufláže tanků podle bandy rváčů Snatch: Franky Four Fingers, Boris the Blade, Turkish & Tommy a Bullet-Tooth Tony. To vše je doplněno o speciální předmět Zbrusu nový karavan inspirovaný filmem, který hráči najdou v garáži.


DALŠÍ

CGwillWin