Březnové hry na PS Plus - Tomb Raider a další

Březnové hry na PS Plus - Tomb Raider a další
08:08, 05.03.2014

Je první středa v měsíci a krom toho, že kolem dvanácté naše ušní bubínky oblaží tradiční zkouška sirén, je to taktéž den, kdy se mění nabídka her pro předplatitele Playstation Plus. Co si tedy můžete zahrát zadarmo tentokrát?

Starší generace Playstationu s pořadovým číslem tři se stejně jako v únoru dočká velké pecky. Po Bioshock: Infinite nám v březnu Sony servíruje povedený restart dobrodružství Lary Croft nazvaný suše Tomb Raider. Druhým chodem je skvělá atmosferická adventura Brothers: Tale of Two Sons, která na Metacritic dosahuje shodného hodnocení 85% a to jak od uživatelů tak kritiků. Obě hry určitě stojí za vyzkoušení, protože za to opravdu nic nedáte. A to se vyplatí!

Majitelé novější konzole se bohužel Tomb Raidera zdarma nedočkají, což je očekávané zklamání.

Majitelé novější konzole se bohužel Tomb Raidera zdarma nedočkají, což je očekávané zklamání. Ale naštěstí neostrouhají úplně a v PS Store je pro ně připravena původně PS3 exkluzivní řezničina Dead Nation: Apocalypse Edition. Jedná se o dílko ze studia Housemarque (stojí za minulý týden recenzovaným Resogunem) což značí, že můžete očekávat graficky brilantní a skvěle hratelnou akci, která navíc disponuje lokálním i internetovém co-op režimem (věřte, že na ty hordy zombies se bude parťák hodit). Pokud hru stejně jako já vlastníte už na PS3, potěší vás určitě alespoň fakt, že tato edice obsahuje i DLC Road to Devastation a Full HD grafikou.

Na PS Vita se nově objevuje Pixeljunk Monsters Ultimate HD, což je variace na oblíbené tower defense hry, jež nováčci paří na telefonech a ortodoxní hráči ve W3:FT. Jako bonus je k mání titul zvaný Smart As!, který nejlépe popíše níže vložený trailer. A teď už na nic nečekejte a běžte hrát!

DALŠÍ

CGwillWin