Lego film zo sveta Nintenda?

Lego film zo sveta Nintenda?
07:44, 18.02.2016

Bez nejakej nadsádzky sa dá filmový LEGO Movie označiť za značný kasový úspech a aj preto, očakávame v blízkej budúcnosti podobne ladené zábavy nielen do našich kín. Jednou z možných inšpirácií by bol rozhodne obrovský svet značky Nintendo, na ktorý upozorňuje aj prezident spoločnosti Vertigo Entertainment Roy Lee, ktorého práca je úzko spätá práve s LEGO Movie. Ten vidí veľký potenciál v univerze ako Mario a The Legend of Zelda, ktoré by sa po všetkých stránkach dali prepracovať na celovečerný snímok a očakávať "success". Ako sa sám vyjadril, je to jeho veľký sen spracovať niečo podobné.

"Kocky zo sveta Nintenda. Myslím, že Zelda, Mario, a celé univerzum týchto postáv by bolo ideálne pre tip Lego filmu. Síce nemám v súčasnosti na nič také práva, ale rád by som ich získal. To by bol môj svätý grál."

Nemôžem nič len súhlasiť s pánom Lee, keďže ak sa pozrieme na úspech Lega z globálneho hľadiska a na trh, ktorým Nintendo zásobuje svoje legendy vrámci všetkých vekových kategórií, mohlo by toto spojenie priniesť astronomické zisky. Keďže samotné Nintendo potrebuje rok čo rok vykazovať zisk, nieje nereálne nič čo padlo v jeho citácii.


DALŠÍ

CGwillWin