akce
Ukázal nám FromSoftware Bloodborne 2 alebo nové Tenchu?

Ukázal nám FromSoftware Bloodborne 2 alebo nové Tenchu?
18:43, 08.12.2017

Opäť sa vraciame späť do zámoria, kde sa o tretej nadránom udiala veľká a pomerne kvalitne spracovaná šou okolo udeľovania najlepších hier za uplynutý rok 2017. Kategórie výhercov striedali nové videá a oznámenia, z čoho musíme postupne vyberať to najzaujímavejšie.

Do tejto sekcie radíme aj neoznámený projekt slávnej firmy FromSoftware (autori série Souls), ktorý bol prezentovaný krátkym teaser záznamom. Z neho sa síce na prvý pohľad veľa nedozviete, ale obsahuje pár indícií, po ktorých by sme si mohli ako pamätníci starších sérií trošku cvrknúť do textilu.

Veľa ľudí sa domnieva, že nový projekt bude druhý diel značky Bloodborne, ale samotný teaser a hláška v ňom, skôr ukazujú na zabudnutú sériu Tenchu. Tej je práve FromSoftware súčasťou už od prelomu roku 2000 v zmysle vydavateľa, a tak by nový diel bol určite cestou ako šokovať a potešiť. Uvidíme budúci rok ako sa to celé vyfarbí a čo za hru to vlastne chlapci a dievčatá z FromSoftware kujú ale nový Dark Souls to rozhodne bebude. Teraz samotný teaser.


DALŠÍ

CGwillWin