akce
Cyberpunk 2077 je už možné prejsť od začiatku do konca

Cyberpunk 2077 je už možné prejsť od začiatku do konca
19:22, 24.08.2018

Pred dňom a niečo sme vás, prostredníctvom nášho Live streamu cez FB, informovali priamo z nemeckého Kolína nad Rýnom o úžasnej demo prezentácii očakávanej hry Cyberpunk 2077 a tak už dobre viete, že išlo o poriadnu nálož informácií.

Z nich vám samozrejme ešte spravíme veľký článok kde sa dozviete, že rozdiel medzi novinárskym demom z E3 2018 a Gamescom 2018 spočíval v pár zaujímavých detailoch. Novinkou bola napríklad aj možnosť výberu pohlavia, ako aj použitie špeciálnej katany priamo v boji. Avšak najväčší rozdiel medzi Los Angeles a Kolínom nad Rýnom (teda čo sa týka hry samotnej) je prechod zo dňa do noci.

Táto novinka sa však týka úplne iného faktu, ktorý vyslovil samotný CD Projekt RED. Cyberpunk 2077 je totižto už možné prejsť od začiatku až po koniec, a teda vývoj značne pokročil a vydanie pre rok 2019 už nevyzerá až tak nereálne. Aj keď kto vie, možno bude marketing vyčkávať na príchod novej generácie konzol, aby sa tak vo výsledku samotná hra rozdvojila do dvoch technicky odlišných verzií.


DALŠÍ

CGwillWin