akce
Sériu Tales of čaká evolúcia v podobe novej časti

Sériu Tales of čaká evolúcia v podobe novej časti
11:49, 12.06.2019

Aby sme zachovali vecnosť nášho spravodajstva, vrátime sa teraz k záveru minulého víkendu, kedy sa na doskách výstaviska v Los Angeles, udiala "veľkolepo fádna" E3 konferencia spoločnosti Microsoft. Vo spleti toho času ohlásených projektov, sa pochopiteľne tie slávnejšie dostali nad tie menej populárne, čo malo možno aj u vás za následok opomenutie ohlásenia návratu série Tales of.

Táto japonská RPG sága sa, po celých štyroch rokoch, dočká novej časti s podtitulom Arise a budúci rok tak vráti na scénu zavedenú a dobre fungujúcu JRPG klasiku, to všetko pre PC, PS4 a XOne. O vývoj sa stará klasicky Bandai Namco Entertainment, ktoré poverilo Yusuke Tomizawa (autora rovnako populárnej série God Eater) s prípravou veľkých zmien.

Tales of tak už nebude využívať, pre niekoho možno až detinskú anime formu grafiky, ale uberie sa skôr smerom dospelejšie spracovaného artu. Rovnako môžeme očakávať novinky v zmysle bojového konceptu, úplne nového príbehu a prepracovaného obrovského sveta. Trailer nižšie vám napovie viac.


DALŠÍ

CGwillWin