World of Tanks Blitz sa sťahuje do vesmíru

World of Tanks Blitz sa sťahuje do vesmíru
09:47, 09.04.2020

Vďaka novému režimu s názvom "Gravity Force", si svoje obľúbené tanky z projektu WoT Blitz môžete prepraviť priamo na povrch vzdialených planét a skúsiť tak súboj jak proti klasickým protivníkom, tak aj proti elementom kozmického priestoru. Len ten najlepší sa môže uchádzať o výhru v podobe pozemku na Mesiaci, čo je motivácia priam nekonečných rozmerov. Viac informácií o tomto originálnom prídavku si môžete pozrieť v tlačovej správe nižšie.

Hráči World of Tanks Blitz mohou vyhrát pozemek na Měsíci

Hráči World of Tanks Blitz by se měli připravit na bitvu na poslední hranici letos v dubnu, přičemž by měli bojovat proti svým nepřátelům ve všech nových herních režimech Gravity Force a na nové mapě Měsíce klidu!

V období od 10. do 16. dubna se budou v novém herním režimu replikovat prostorové podmínky s anti-gravitační fyzikou včetně rekalibrace zpětného rázu a vznášejícího se pocitu na následujících mapách: Moře klidu, Mirage, Winter Malinovka, Pouštní písky, El Alamein, Normandie a Dead Rail.

Nejlepší hráči se probojují až k osvědčení o vlastnictví malého pozemku na skutečném Moři klidu - zakoupeného ve spolupráci se společností Lunar Embassy®, USA. Jako jediný světově uznávaný legální prodejce „Land Off Planet“ od roku 1980 - společnost Lunar Embassy.com úzce spolupracovala se společností World of Tanks Blitz, aby poskytla tuto úžasnou cenu nejlepším hráčům režimu Gravity Force.

„Byli jsme potěšeni, že jsme mohli s lidmi z World of Tanks Blitz bojovat na povrchu Měsíce - a budeme nadšeni, že přivítáme některé nové sousedy na našem lunárním pozemku. Je to malý krok pro člověka, ale jeden obrovský skok pro tankisty." Uvedl Dennis Hope šéf lunárního velvyslanectví
„Jsme rádi, že můžeme hráčům přinést zážitek ve vesmíru s reálnými vesmírnými cenami! Večer 8. dubna se uskuteční stream a divákům bude umožněno dozvědět se více o herním režimu a vyhrát 1 akr skutečného Moře klidu s legitimním potvrzením vlastnictví!” řekl Andrey Ryabovol, produktový ředitel World of Tanks Blitz

Akce začne v 19:30 CEST.


DALŠÍ

CGwillWin