akce
Čo nám ukázal HyperX na CES?

Čo nám ukázal HyperX na CES?
09:18, 05.01.2022

Anglická spoločnosť HyperX, ktorá síce tento rok naplno prebehne pod krídla koncernu HP avšak aj naďalej si zachová svoju osobitú tvár, nemohla pochopiteľne CES 2022 vynechať. Do Las Vegas dorazili s náručou plnou kvalitného herného príslušenstva z čoho výrazne vytŕčal bezdrôtový herní headset HyperX Cloud Alpha s extrémnou výdržou batérie na úrovni 300 hodín. Za slúchadlami nasledoval napríklad nový gemepad HyperX Clutch, myš Pulsefire Haste či mechanická klávesnica Alloy Origins 65 so spínačmi HyperX Red a Aqua. Viac detailov vám prezradí nižšie priložená tlačová správa.

HyperX na veletrhu CES představuje nové bezdrátové herní produkty včetně bezdrátového headsetu Cloud Alpha s nejdelší výdrží baterie na herním trhu, ovladače HyperX Clutch pro Android/PC a bezdrátové myši Pulsefire Haste

Klik pro zvětšení (Čo nám ukázal HyperX na CES?)

HyperX, tým herních periferií společnosti HP Inc. a lídr značky v oblasti her a esportu, dnes na veletrhu CES 2022 oznámil nové přírůstky do své oceňované řady herního příslušenství. Nejnovější produkty HyperX, které podtrhují její závazek podporovat potřeby bezdrátového hraní, zahrnují bezdrátový herní headset HyperX Cloud Alpha s výdrží baterie až 300 hodin, bezdrátový herní ovladač HyperX Clutch a bezdrátovou herní myš Pulsefire Haste. Kromě bezdrátových periferií představila společnost HyperX také mechanickou herní klávesnici Alloy Origins 65 s mechanickými spínači HyperX Red a Aqua, herní headset Cloud II v novém bílo-růžovém barevném provedení a headset Cloud Core se zvukem DTS Headphone: X.

„Veletrh CES udává tón spotřebitelským technologiím v roce 2022 a pro společnost HyperX je to skvělá příležitost podělit se o naše nejnovější inovace a ukázat, že se i nadále snažíme přinášet hráčům vysoce výkonné produkty," řekl Paul Leaman, viceprezident společnosti HyperX EMEA. „Jako výrobce profesionálního herního příslušenství se HyperX snaží vybavit herní a esportové komunity těmi nejlepšími produkty pro delší herní seance, esportové turnaje nebo běžné hraní s přáteli."

Klik pro zvětšení (Čo nám ukázal HyperX na CES?)

Nejnovější řada produktů HyperX nabízí novou úroveň pohodlí, výkonu a ovládání a je navržena tak, aby zlepšila herní zážitek hráčů na všech úrovních.

• HyperX Cloud Alpha Wireless Gaming Headset: Cloud Alpha Wireless nabízí nejdelší výdrž baterie v bezdrátovém herním headsetu s výdrží až 300 hodin na jedno nabití. Headset poskytuje pohlcující zvukový zážitek díky technologii DTS Headphone: X a využívá novou a vylepšenou, na míru navrženou technologii Dual Chamber a 50 mm měniče HyperX, které se vyznačují tenčím a lehčím designem při zachování zvuku a výkonu původní kabelové verze. Sluchátka Cloud Alpha Wireless poskytují charakteristické pohodlí HyperX díky měkké, poddajné kožence a vlastní plyšové paměťové pěně a odolnému hliníkovému rámu pro dlouhotrvající odolnost a stabilitu. Sluchátka jsou vybavena odnímatelným mikrofonem s potlačením šumu s LED indikátorem stavu a vestavěnými ovládacími prvky zvuku na náušníku.

• HyperX Clutch Wireless Gaming Controller: Pro lepší ovládání mobilních her nabízí bezdrátový ovladač HyperX Clutch známé rozložení ovladače a pohodlné texturované úchyty ovladače, které zvyšují herní výkon. Poskytuje bezdrátovou podporu mobilních zařízení se systémem Android prostřednictvím rozhraní Bluetooth 4.2 nebo 2,4 GHz bezdrátového přijímače. Součástí balení je kabel USB-C na USB-A, který slouží k drátovému připojení k počítači pro hraní her, takže uživatelé mohou plně využívat výhod hraní na cloudu prostřednictvím více zařízení. Bezdrátový ovladač Clutch obsahuje odnímatelný a nastavitelný klip pro mobilní telefon, který se rozšiřuje ze 41 mm na 86 mm a je vybaven vestavěnou dobíjecí baterií nabízející až 19 hodin výdrže na jedno nabití.

• HyperX Pulsefire Haste Wireless Gaming Mouse: Bezdrátová myš Pulsefire Haste využívá ultralehkou hexagonální konstrukci, která nabízí rychlejší pohyby a lepší ventilaci dlaně. Myš nabízí herní bezdrátovou technologii s nízkou latencí bezdrátového připojení, která pracuje na spolehlivé frekvenci 2,4 GHz, a vyznačuje se dlouhou výdrží baterie až 100 hodin na jedno nabití. Bezdrátová myš Pulsefire Haste je vybavena šesti programovatelnými tlačítky s vestavěnou pamětí a využívá spínače TTC Golden micro dustproof s kapacitou až 80 milionů kliknutí. Myš je také odolná proti prachu a má voděodolné krytí IP55. Myš Pulsefire Haste je vyrobena s kluznými ploškami z čistého PTFE s nízkým třením, které zajišťují snadný klouzavý pohyb, a obsahuje úchopové pásky na obě strany myši i na levé a pravé tlačítko myši a náhradní sadu PTFE plošek. Myš je přizpůsobitelná pomocí softwaru HyperX NGENUITY a umožňuje uživatelům přizpůsobit nastavení DPI, osvětlení RGB, přiřazení tlačítek a nahrávání maker.

• HyperX Alloy Origins 65 Mechanical Gaming Keyboard: Klávesnice Alloy Origins 65 má prostorově úsporný 65 procentní formát s vyhrazenými klávesami se šipkami, klávesami pro mazání, posun nahoru a dolů, které maximalizují funkčnost a prostor na pracovní ploše pro maximální pohyb myši. Klávesnice je vybavena mechanickými spínači HyperX, které jsou konstruovány s ohledem na výkon, dlouhou životnost a mají životnost 80 milionů kliknutí na jeden spínač. Klávesnice obsahuje klávesy s RGB podsvícením s odkrytou konstrukcí LED pro jasnější osvětlení se zářivými světelnými efekty a pěti nastavitelnými úrovněmi jasu. Klávesnice Origins 65 využívá prémiové klávesy PBT s dvojitým nástřikem a sekundárními funkcemi kláves pro dlouhodobé používání a odolnost. Software HyperX NGENUITY umožňuje uživatelům přizpůsobit osvětlení, herní režim a nastavení maker a nabízí až tři profily s vestavěnou pamětí. Klávesnice je k dispozici s lineárními spínači HyperX Red nebo taktilními spínači HyperX Aqua.

Klik pro zvětšení (Čo nám ukázal HyperX na CES?)

• HyperX Cloud II Pink Gaming Headset: Cloud II využívá pokročilou zvukovou řídicí jednotku, která nabízí virtuální prostorový zvuk 7.1 a je vybavena charakteristickou paměťovou pěnou HyperX, prvotřídní koženkou a odolným hliníkovým rámem, které zajišťují dlouhotrvající odolnost, stabilitu a maximální pohodlí při dlouhodobém hraní. Pokročilý ovládací box zvuku poskytuje 7.1 virtuální prostorový zvuk s nezávislým ovládáním hlasitosti zvuku a mikrofonu. Hráči mohou snadno zapnout virtuální prostorový zvuk 7.1 stisknutím tlačítka. Náhlavní souprava využívá speciálně vyladěné 53 mm měniče, které nabízejí bohatý, úderný zvuk s čistotou a přesností. Cloud II nabízí kompatibilitu s více zařízeními a využívá odnímatelný mikrofon s potlačením šumu, který zajišťuje čistší kvalitu hlasu, zvuků ve hrách a snížení šumu v pozadí. Cloud II kombinuje nové svěží růžové a bílé barevné provedení s charakteristickým komfortem a zvukem HyperX.

• HyperX Cloud Core DTS Gaming Headset: Herní headset Cloud Core je navržený pro pohlcující herní zvuk s technologií DTS Headphone: X, která nabízí přesnou prostorovou 3D zvukovou reprodukci. Cloud Core je vyroben s odolným hliníkovým rámem a nastavitelnou čelenkou, které zajišťují dlouhotrvající odolnost, a využívá charakteristickou paměťovou pěnu HyperX a měkkou koženku, které poskytují charakteristické pohodlí HyperX. Součástí headsetu je flexibilní odnímatelný mikrofon s potlačením šumu, který je certifikován pro Discord a TeamSpeak.

Klik pro zvětšení (Čo nám ukázal HyperX na CES?)

Nové produkty budou dostupné v síti partnerských obchodů podle následujícího plánu (Doporučené maloobchodní ceny v Kč budou stanoveny před uvedením na trh):

• Cloud Alpha Wireless Gaming Headset – cena a očekávaná dostupnost v 1. čtvrtletí 2022 v Evropě za 199,99 USD

• HyperX Clutch Wireless Gaming Controller – cena a očekávaná dostupnost v 1. čtvrtletí 2022 za 49,99 USD

• Pulsefire Haste Wireless Gaming Mouse – cena a očekávaná dostupnost v únoru za 99,99 €

• Alloy Origins 65 Mechanical Gaming Keyboard – cena a očekávaná dostupnost v únoru za 119,99 €

• Cloud II Pink Gaming Headset – cena a očekávaná dostupnost v únoru 2022 v Evropě za 99,99 €/ 84,99 GBP

• Cloud Core DTS Gaming Headset – cena a očekávaná dostupnost v 1. čtvrtletí 2022 v regionu EMEA za 79,99 €/69,99 GBP


DALŠÍ

CGwillWin