Star Wars Jedi: Fallen Order se dočká pokračování

Star Wars Jedi: Fallen Order se dočká pokračování
12:28, 07.01.2022

A to zřejmě ještě letos. Zatím se jedná pouze o fámu, ale s novinkou přišel novinář a herní designér Jeff Grubb v rámci svého Youtube kanálu, resp. pořadu Grubbsnax. Jeff je přesvědčený, že o pokračování úspěšné singleplayerovky ze světa Star Wars bude odhaleno letos ještě před samotnou E3.

To jsou dosti divoké spekulace s ohledem na skutečnost, že o případném pokračovaní se prozatím nikdy nemluvilo, ale Grubb jde ještě dál. Podle něj totiž má hra vyjít ještě během letošního roku, přičemž podrobnosti a přesné datum vydání bychom se měli údajně dozvědět právě v rámci E3. Nevylučuje ovšem ani posun na příští rok.

Ačkoliv to zní celé krásně a spousta hráčů a nejen skalních příznivců Star Wars by zajisté pokračování příběhu mladého padawana Cala Kestise uvítalo, je potřeba toto prohlášení brát zatím pouze s rezervou ačkoliv mu nahrávají pracovní pobídky studia na projekt týkající se přímo univerza Fallen Order.

A co vy? Uvítali byste druhý díl úspěšného Star Wars titulu nebo vás hra nezaujala a počkáte radě například na Eclipse, který byl oznámený nedávno?


DALŠÍ

CGwillWin