No Man´s Sky dostal velkou aktualizaci s názvem ENDURANCE

No Man´s Sky dostal velkou aktualizaci s názvem ENDURANCE
11:24, 21.07.2022

Hra No Man´s Sky včera dostala velkou aktualizaci s názvem ENDURANCE, která hráčům přináší kompletní přepracování nákladních lodí a flotil, což umožňuje žít a pracovat na palubě jejich domova ve hvězdách spolu s vlastní posádkou. Nový most přináší řadu vylepšení kvality života s okamžitým přístupem k deformaci a teleportaci. Hráči nyní mohou stavět rozsáhlé základny nákladních lodí v dosud nevídaném měřítku se speciálně tematickými oblastmi a novými funkcemi pro pěstování potravin a výroby a novou technologií, jako je schopnost skenovat a analyzovat planety z vesmíru.

Jednou z nejvýraznějších změn jsou asteroidy ve vesmíru, které jsou nyní rozmanitější a objevují se v rozsáhlých polích i s tisíci objekty na obrazovce najednou. K prozkoumání jsou nové mezihvězdné černé díry, mlhoviny a vesmírná atmosféra. Cestovatelé si mohou vychutnat tyto nové neuvěřitelné vesmírné výhledy z oken a okének, které nyní mohou stavět na svých nákladních lodích. Hráči mohou také stavět vnější části svých nákladních lodí pro větší flexibilitu nebo jednoduše obdivovat vesmír.

K dispozici je také nová expedice „Polestar“, která se zaměřuje na plavbu hlavní lodí, stejně jako nové mise Nexus zaměřené na boj a nová kampaň Twitch Drops.

ENDURANCE přišla na 6 leté výročí vydání No Man's Sky a je pro nás stále úžasné vidět hráče, kteří po všech těch letech pokračují ve hře s neuvěřitelným počtem hodin. Jsme vděční za jejich podporu.


DALŠÍ

CGwillWin