hw
Gioteck predstavuje cenovo dostupné dokovacie stanice

Gioteck predstavuje cenovo dostupné dokovacie stanice
11:47, 28.10.2022

Anglická spoločnosť Gioteck patriaca pod kreatívnu sekciu známeho koncernu Embracer Group, aktuálne prináša na trh cenovo dostupné príslušenstvo pre vaše domáce konzoly, špeciálne v zmysle nabíjania ovládačov. Nižšie bude reč o dokovacích staniciach s pôsobivým dizajnom a praktickými funkciami, ktoré vám z vášho konta zoberú doslova pár desiatok eur.

Klik pro zvětšení (Gioteck predstavuje cenovo dostupné dokovacie stanice)

Nové nabíjacie stojany SOLO a DUO, ktoré prichádzajú včas pred dovolenkovou sezónou a sú dostupné v celej EÚ, prekonávajú konkurenciu z hľadiska funkcií, štýlu, dizajnu a hodnoty.

Kľúčom v rámci príťažlivosti nabíjacieho stojana je systém vymeniteľných čelných dosiek, ktorý umožňuje hráčom prispôsobiť vzhľad ich príslušenstva tak, aby zodpovedal farbe nabíjaného ovládača. Vďaka šiestim čelným doskám, ktoré sú súčasťou nabíjacieho stojana PlayStation 5 (čierna, fialová, purpurová, ružová a modrá), a dvom čelným doskám, ktoré sú súčasťou verzie Xbox (čierna a biela), môžu hráči hrdo nabíjať a vystavovať svoje ovládače DualSense alebo Xbox v koordinovaných farbách. Vymeniteľné čelné dosky sa jednoducho pripájajú k nabíjaciemu stojanu pomocou bezpečného systému pripínania a dajú sa jednoducho vymeniť za niekoľko sekúnd, aby ste získali rýchlu módu bez zbytočného rozruchu.

Nabíjacie stojany pre PlayStation 5 aj Xbox sa nabíjajú cez USB-C, čo zaručuje bezproblémové pripojenie a rýchle nabíjanie, avšak na rozdiel od väčšiny nabíjacích riešení sú nabíjacie stojany Gioteck vybavené dodatočným pripojením USB-C, ktoré používateľom umožňuje nabíjať súčasne ďalšie zariadenie, vďaka čomu nemusia obetovať žiadne porty na svojej konzole. K dispozícii sú konfigurácie SOLO alebo DUO, takže si hráči môžu vybrať, či chcú nabíjať jeden alebo dva ovládače podľa svojej konfigurácie, a diskrétne LED osvetlenie upozorňuje hráča na stav nabíjania. Pre majiteľov konzoly Xbox One alebo Xbox X|S obsahuje stojan na výmenu Xbox buď jednu, alebo dve dobíjacie batérie, ktoré poskytujú hodiny hrania a eliminujú potrebu nákladných batérií AAA.

Marek Soroka, vedúci predaja a marketingu spoločnosti Gioteck, sa k nabíjacím stojanom SOLO a DUO vyjadril takto: "Počas tohtoročných prázdnin bude veľa nových aj existujúcich hráčov hľadať kvalitné riešenie na uloženie a nabíjanie svojich ovládačov. Doteraz si viac ako 600 000 hráčov PlayStation 5 vo Veľkej Británii zakúpilo farebný ovládač a my sme radi, že môžeme preskočiť konkurenciu s našimi nabíjacími stojanmi SOLO a DUO, ktoré jedinečným spôsobom umožňujú hráčom kombinovať a prispôsobovať nabíjací stojan farbe svojich ovládačov. Vďaka tomu, že sme si náš sortiment navrhli sami, veríme, že náš nabíjací stojan ponúka vysokokvalitné, štýlové riešenie s pridanou výhodou dodatočnej konektivity za prijateľnú cenu, čo je ideálny darček pre hráčov."

Nabíjací stojan SOLO sa predáva za maloobchodnú cenu 19,99 EUR a nabíjací stojan DUO je už k dispozícii u viacerých predajcov v Európe za maloobchodnú cenu 24,99 EUR.


DALŠÍ

CGwillWin