hw
Vycházejí Game Ready ovladače pro GeForce RTX 4060 Ti a The Lord of the Rings: Gollum

Vycházejí Game Ready ovladače pro GeForce RTX 4060 Ti a The Lord of the Rings: Gollum
14:15, 25.05.2023

Společnost NVIDIA dnes vydala nové GeForce Game Ready ovladače pro dnes na trh uvedenou GeForce RTX® 4060 Ti. Novinka je k dispozici na NVIDIA.com nebo i u prodejců po celém světě.

GeForce RTX 4060 Ti

Tyto ovladače naplno odemykají potenciál grafické karty GeForce RTX® 4060 Ti, která je k dispozici již dnes za cenu od 10 499 Kč. Svým výkonem míří na segment mainstreamových hráčů, kteří preferují hraní v 1080p při 100 snímcích za sekundu s ray tracingem a DLSS 3, a také tvůrce obsahu.

Novinka je založena na architektuře NVIDIA® Ada Lovelace, přináší posun ve výkonu a obrovský generační skok v efektivitě. Díky NVIDIA DLSS 3 umožní pomocí umělé inteligence v podporovaných hrách generovat nejen část pixelů, ale také celé snímky, čímž se jejich frekvenci až zečtyřnásobí.

Klik pro zvětšení (Vycházejí Game Ready ovladače pro GeForce RTX 4060 Ti a The Lord of the Rings: Gollum)

Game Ready na The Lord of the Rings: Gollum™

Ovladače jsou také optimalizované pro The Lord of the Rings: Gollum™, který vychází zítra s podporou DLSS 3, DLAA, Reflex, ray tracingu a dalších RTX technologií.

Optimalizace AI pro vývojáře

Na konferenci Microsoft Build představila NVIDIA nové nástroje pro vývojáře, které usnadní a urychlí trénink a nasazení pokročilé umělé inteligence na počítačích s Windows 11 a GPU z rodiny RTX.

Další novinky
Podpora nových G-SYNC Compatible monitorů, včetně:
I/O Data GC253U
I/O Data GD271UAX


Optimální nastavení na jedno kliknutí v GeForce Experience pro:
Age of Wonders 4
Boundary
Crime Boss: Rockay City
Honkai: Star Rail
Redfall
STAR WARS Jedi: Survivor
Stranded: Alien Dawn

DALŠÍ

CGwillWin