Oznámení prémiové edice a rozšíření Farming Simulator 22

Oznámení prémiové edice a rozšíření Farming Simulator 22
10:24, 28.06.2023

Prémiové množství obsahu pro farmáře: Díky chystané Premium Edition hry Farming Simulator 22 vydavatel a vývojář GIANTS Software splní sny farmářů o zemědělské rozmanitosti. Na letošním FarmConu bude nový obsah Premium Expansion představen přímo na scéně – a první trailer už nabízí malý náhled.

Díky mezinárodně oceňované hře Farming Simulator 22, šesti mapám, sedmi oficiálním balíčkům s obsahem a dvěma rozšířením si noví i staronoví farmáři mohou užít nekonečnou řadu rodinných aktivit v rámci kooperativního i soutěžního farmaření. Prémiová edice vyjde 14. listopadu na PC a konzole – v krabicové i digitální verzi.

Rozšíření přinese plodiny, mapu a stroje

Premium Expansion, které bude rovněž dostupné samostatně, je součástí edice a přináší novou mapu Zielonka – prostředí ve střední Evropě dokonalé pro pěstování zeleniny, protože celkový seznam 20 plodin rozšíří mrkev, pastinák a červená řepa a také nové továrny a produkční řetězce.

Vozový park obohatí přes 35 vozidel a doplňků, věrně digitalizovaných a detailnějších než kdy dřív. K sérii se přidávají výrobci jako Dewulf, Gorenc, Agrio a WIFO a ještě více strojů dodají BEDNAR, Fiat, GRIMME, Kverneland, SaMASZ a další.

Edice zahrnuje obsah pro 1. a 2. rok

Komplexní Premium Edition ke hře Farming Simulator 22 rovněž obsahuje následující balíčky: Antonio Carraro Pack, Kubota Pack, Vermeer Pack, Göwell Pack, Hay & Forage Pack a také dva ještě neoznámené balíčky. Kromě Premium Expansion zahrnuje i na lesnictví zaměřené Platinum Expansion, které do série uvedlo značku Volvo a spoustu dalších značek, herní mechanismy, novou mapu a další.

Farming Simulator 22: Premium Edition vyjde na PC, PlayStation 5, Xbox Series X|S, PlayStation 4 a Xbox One 14. listopadu s českými titulky. Jelikož obsahuje Farming Simulator 22, sedm oficiálních balíčků obsahu, dvě rozšíření, stovky strojů a šest map, jedná se o dosud nejkomplexnější balíček pro Farming Simulator. Přiložený Premium Expansion bude v prodeji i samostatně. Další informace najdete na oficiálních webových stránkách hry Farming Simulator a v mediální zóně GIANTS Software.


DALŠÍ

CGwillWin