TEKKEN 8 hlásí datum vydání

TEKKEN 8 hlásí datum vydání
09:39, 23.08.2023

Přední vydavatel a vývojář videoher Bandai Namco Europe. dnes oznámil, že TEKKEN 8, nadcházející díl legendární bojové série, vyjde 26. ledna 2024. Hra vyjde exkluzivně pro PlayStation®5, Xbox Series X|S a PC prostřednictvím služby Steam. Hra TEKKEN 8, kterou vyvíjí společnost Bandai Namco Studios Inc., využije výkon současného hardwaru a stane se dosud vizuálně nejúchvatnější hrou série. Titul také slibuje nový přístup k hraní bojových her s novým agresivním bojovým systémem, který odměňuje taktiku zaměřenou na útok a přináší velkolepé souboje. TEKKEN 8 je nyní k dispozici k předobjednání ve verzích Standard, Deluxe a Ultimate Edition.

Při odhalení byl představen Arcade Quest, zcela nový režim, který se objeví ve hře TEKKEN 8. Arcade Quest je nový režim pro jednoho hráče, který se ukáže jako ultimátní tréninkové hřiště a využije kořenů série, aby představil nový způsob hraní a zdokonalování dovedností. V tomto režimu si hráči mohou vytvořit a upravit vlastního avatara a "navštěvovat" různé herny, aby se zúčastnili zápasů určených ke zlepšení jejich hry a výuce nových technik. Jak budou hráči postupovat příběhem, budou se spolu se svým avatarem dále rozvíjet a sílit a zdokonalovat své dovednosti proti stále těžším a těžším soupeřům v příběhu, který se příliš neliší od toho, jak se někteří skuteční hráči dostali k esportu.

V rámci pokračování pravidelné kadence odhalování postav ve hře TEKKEN 8 trailer oznámil návrat oblíbených postav, které se připojily k soupisce 32 postav, přičemž Kuma, Leo, Shaheen, Steve, Dragunov a Yoshimitsu předvedli svůj aktualizovaný vzhled a pohyby. Všechny postavy ve hře TEKKEN 8 budou mít hluboké možnosti přizpůsobení, včetně zcela nových možností, s možností měnit barvy jednotlivých částí i velikost a umístění doplňků, což hráčům umožní skutečně ukázat svůj styl a vnést do svých oblíbených postav osobní styl.


DALŠÍ

CGwillWin