hw
Nové ochranné podlahové rohože v produktové řadě Genesis

Nové ochranné podlahové rohože v produktové řadě Genesis
12:33, 07.09.2023

Chcete-li zdůraznit herní charakter svého pokoje, vyplatí se vybavit se nejen příslušenstvím s RGB podsvícením, ale také pořádnou klávesnicí, podložkou pod myš a také podlahovou rohoží pod herní křeslo nebo pracovní židli. Nabídka posledně jmenovaných produktů v katalogu Genesis se právě rozšířila o modely Tellur 400 a Tellur 300 v atraktivním herním designu.

Jedná se o čtyři nové varianty lišící se tvary a grafickým provedením. Tellur 300 je kulatá podložka černé barvy se symboly rozpoznatelnými pro milovníky videoher. Naproti tomu Tellur 400 má až tři různé tvary a vzory: na kulaté je ztuhlá láva ve tvaru loga Genesis, na čtvercové futuristický pohled a na osmihranné jednoduchý rámeček s logem značky. Průměr všech podlahových rohoží je 100 cm.

Mimořádně důležitá je u všech podložek jejich protiskluzová spodní strana. Právě díky ní se nemusíte bát, že vám rohož při pohybu židle po podlaze sklouzne. Toto řešení umožňuje udržet stabilní polohu při hraní a chrání podlahu nebo parkety před poškrábáním kolečky nebo nohami židle.

Podlahové rohože Genesis Tellur jsou dostupné prostřednictvím vybraných prodejců a resellerů za cenu od 959 Kč.


DALŠÍ

CGwillWin