Metal Fest ve World of Tanks Modern Armor pokračuje s Iron Maiden

Metal Fest ve World of Tanks Modern Armor pokračuje s Iron Maiden
15:26, 12.09.2023

Svět Wargamingu nadále zachvacuje metalová mánie, protože World of Tanks Modern Armor (WoTMA) přivítá legendární kapelu Iron Maiden jako součást závěrečného dílu festivalu Metal Fest. Ten nejprve zahájili mocní Sabaton a poté hřmění na Metal Festu přinesli Megadeth. Nyní na pódium Metal Festu vtrhnou Iron Maiden a odehrají velké finále!

Metal Fest WoTMA, pohlcující hudební událost ve hře, umocní svůj adrenalinový zážitek heavy metalovým dvojnásobným přídavkem, v němž se představí značkové tanky a respekt budící velitelé. Akce Metal Fest je extravagancí o třech dějstvích, přičemž v každém z nich se představí silná kapela. Sabaton vedl 1. dějství, Megadeth převzali pozornost ve 2. dějství a nyní Iron Maiden uzavírají masivní festival jako headliner 3. dějství.

Od 12. září do 3. října nabízí Iron Maiden hráčům jedinečný hardrockový zážitek. Když se hráči vydají na cestu za zdoláním náročných etap, odemknou si spoustu exkluzivních odměn, které skutečně ztělesňují ducha Iron Maiden.

Plamenometný tank Senjutsu TO-55 (nazvaný podle posledního alba kapely) s motivem Iron Maiden přináší nepřátelům v bitvách druhé světové války ve hře poškození střílející ohněm. Ve stopách Senjutsu jde tank A Matter of Life and Death (AMOLAD), vozidlo z období studené války exkluzivně pro World of Tanks Modern Armor, které bylo navrženo speciálně pro tuto akci. Oba tanky skutečně ztělesňují sílu a velitelskou moc, díky nimž jsou Iron Maiden metalovými legendami.

Kultovní představitel Iron Maiden Eddie se objeví jako 3D hrdina velitel, z jehož hrdelního vrčivého hlasového projevu běhá mráz po zádech, když se do boje zapojí jeho zuřivost.

K dispozici bude také galerie 14 různých „Eddie 2D Standard Commanders", které můžete sbírat. Každý z nich je pečlivě navržen tak, aby vzdával hold Eddiemu, který se objevil na všech dosavadních obalech alb Iron Maiden.

Tankisté navíc pocítí horečku nadcházející bitvy díky rezonující síle dvou písní Iron Maiden, Brighter Than a Thousand Suns a The Writing on the Wall. Tyto metalové hymny se budou ozývat garáží jako triumfální předehra pro ty, kteří vlastní tyto epické tanky Iron Maiden.


DALŠÍ

CGwillWin