Forza Motorsport dostává už třetí nový okruh

Forza Motorsport dostává už třetí nový okruh
14:25, 17.01.2024

Nejnovější aktualizace pro Forza Motorsport přináší Daytona International Speedway – skutečně ikonický závodní okruh proslulý úchvatným technickým řešením. Daytona International Speedway historickou a světově proslulou tratí s nakloněnými zatáčkami pro průjezdy ve vysoké rychlosti a ve hře Forza Motorsport bude mít dvě charakteristické konfigurace. Ovládněte jízdu na čtyřkilometrovém Tri-Oval Circuit a náročnějším, technickém Sports Car Circuit o délce téměř 6 km.

V předchozích aktualizacích jsme (Microsoft) už nabídli jiné dvě trati upravené pro Forza Motorsport.

Hockenheim

Jeden z nejslavnějších evropských okruhů je známý díky své rovné a mimořádně úzké cílové rovince. Od svého otevření v roce 1930 prošel celou řadou změn, z nichž poslední navrhnul Hermann Tilke v roce 2002. Forza Motorsport nabízí tři konfigurace Hockenheimu v rámci režimů Career, Multiplayer, Free Play a Rivals. Dosáhněte nejrychlejšího kola na plném okruhu (4,5 km), národním okruhu (3,7 km) a krátkém okruhu (2,6 km).

Yas Marina

Jako jeden z technologicky nejvyspělejších okruhů, jaké kdy byly postaveny, představuje Yas Marina moderní zázrak, kde se snoubí špičková architektura s dramatickými závody na pozadí panoramatu Abú Zabí. Okruh Yas Marina byl přepracován pro Forza Motorsport s aktuální závodní konfigurací, která zahrnuje plynulejší protisměrné zatáčky a více příležitostí pro předjíždění. Trať, nacházející se v Abú Zabí, má čtyři unikátní konfigurace: plný okruh (5,3 km), North Corkscrew, North Circuit a South Circuit.

Forza Motorsport je dostupná pro konzole Xbox Series X|S, PC s Windows 10/11 a Steam, a také v cloudovém hraní Xbox. Hru samozřejmě najdete taktéž v nabídce předplatného Game Pass. Více se o nové aktualizaci hry dozvíte na stránkách série Forza.


DALŠÍ

CGwillWin